Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a megcsalaltatok valakit nem derült ki, viszont a bűntudattól nem tudtatok megszabadulni?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy olyan munkahelyre ahol sok a nő és elég könnyen kapható volt némelyik(szinte ők szedtek föl)és megcsaltam 3 nővel is a feleségemet pár alkalomra. 6 éve vagyunk házasok ,előtte olyan helyen dolgoztam ahol nemnagyon voltak nők,itt meg hát megesett sajnos a dolog. Nem derült ki mert akikkel megcsaltam ők is kapcsolatban voltak és 80km választ el az otthonomtól. Viszont gyötör a bűntudat egyszerűen minden más lett. Előtte már a gyermekvállalás témát beszéltük de így egyenlőre nemakarok belevágni. Nem akarom elmondani se neki,mert az nagyon rosszul esne neki,azon gondolkozom valami más indokkal elválnék tőle,vagy nem tudom hogyan tudnám ezeken túllépve folytatni és gyermeket vállalni.
2018. jan. 29. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem volt bűntudatom,tudom mit csinálok.
2018. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Figyu.

Talan segithetek. Elobb tudnom kell:

1kerdes: mi vezetett idaig

2 : akarsz-e valtozni

En mindig azt mondon kovetunk el hibakat es mindenki tesz olyat ami nem helyes .

A kerdes mindig az hogy megtennénk-e megegyszer? Es akarunk- e valtozni


1bocsass meg magadnak es felejtsd el orokre

2szeresd a feleseged mint soha eddig es hozd rendbe ami nem mukodott.

Mindig van remeny

2018. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz van vér a f****dba, hogy megcsald a feleségedet, de ahhoz már nincs, hogy szemtől szembe elmond neki. 3x megcsaltad szinte egymás után (gondolom én) mással, akkor több mint valószínű, hogy nem szereted, mert ha 1x csaltad volna meg arra még lehetne azt mondani, hogy “botlás”, mert valami nem működik a kapcsolatodban, de így esélytelen. Hagyd el a kedves feleségedet, hogy jobbat kapjon helyetted. Te meg menjél b***ni azt érezd jól magadat. A többi kapcsolatodba is valószínűleg ugyan ennyire jól fogsz teljesíteni, mint ebbe a kapcsolatodba. Tapsold meg magadat, jó vótá. 🤓
2018. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mekkora egy redvás féreg vagy te! :D pusztulj!!!
2018. febr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14es ne irigykedj,mert gondolom te kutyának se kellesz.
2018. febr. 27. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!