Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a megcsalaltatok valakit nem derült ki, viszont a bűntudattól nem tudtatok megszabadulni?

Figyelt kérdés
Bekerültem egy olyan munkahelyre ahol sok a nő és elég könnyen kapható volt némelyik(szinte ők szedtek föl)és megcsaltam 3 nővel is a feleségemet pár alkalomra. 6 éve vagyunk házasok ,előtte olyan helyen dolgoztam ahol nemnagyon voltak nők,itt meg hát megesett sajnos a dolog. Nem derült ki mert akikkel megcsaltam ők is kapcsolatban voltak és 80km választ el az otthonomtól. Viszont gyötör a bűntudat egyszerűen minden más lett. Előtte már a gyermekvállalás témát beszéltük de így egyenlőre nemakarok belevágni. Nem akarom elmondani se neki,mert az nagyon rosszul esne neki,azon gondolkozom valami más indokkal elválnék tőle,vagy nem tudom hogyan tudnám ezeken túllépve folytatni és gyermeket vállalni.
2018. jan. 29. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megcsalás, bűntudat zavar téged. Egyszerűen nem szereted már a párod és meg akarsz szabadulni tőle.

Ahhoz, hogy elváljál, nem kell semmi mese körítésnek.

2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Gusztustalan ember vagy :) Válj el és adj esélyt a feleségednek, hogy normális férfit találjon.
2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Válj el tőle mindenképp. A részleteket nem kell neki elmondanod, csak, hogy sajnos nem voltál hűséges. Ne törd össze szegényt ennyire, de engedd, hogy mással boldog legyen, hisz te nem szereted őt. Szegénykém!(mármint a feleséged)
2018. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ketseg2017 ***** válasza:
26%

Ájájájj, szerintem nagyon gyorsan töröld a kérdésed :D fogsz te itt kapni hideget meleget, ujujuj...


Válj el a feleségedtől ezekután, nem azért hogy a te lelkiismereted könnyebüljön, hanem mert ő nem érdemel meg egy ilyen férget :D

2018. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer, még gátlástalan tiniként, lefeküdtem részegen a legjobb barátnőm pasijával. Nem derült ki, de nem tudtam többé a barátnője lenni, annyira gyötört a bűntudat. Sosem tennék ilyet újra...a megcsalás is gondolom hasonló érzés lehet, de bakker, ha már mások után vágyódsz, miért nem szakítasz? Ne legyél már ilyen szánalmas.
2018. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem könnyű Haribo gumigerinccel élni... Edd meg, amit főztél, te férfiak gyöngye.
2018. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltam már így,mesélhetek esetleg.
2018. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Döntés kérdése. Vagy lerendezed magadban a bűntudatot és vele maradsz. Vagy elhagyod.

Ha kezelni akarod a bűntudatodat, akkor át kell gondolnod az okokat, az érzelmeidet a megcsalás előtt alatt után. Aztán dönteni. Ha vele maradsz, akkor átgondolni, hogy milyen kimenetele lehet.

2018. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szereted őt? Nem. Akkor nem is csináltál volna ilyet. Most még a nagy bűnbánat, mellette még a fosás, hogy mi van, ha kiderül. Szerintem légy férfi, vállald a felelősséget, aztán viseld a következményeket...
2018. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj hiaba banod meg es vele maradsz

ugy gondolod eleted vegeig mar huseges tudsz lenni hozza?

biztos h nem

ne csald egy eleten keresztül könyörgöm

ha valaha szeretted engedd el!!!

2018. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!