Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eddig minden exét csalta (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden exét csalta (nem szerető, hanem sorozatosan), akkor engem is fog?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatai voltak. Nagyon sokszor csalta ezeket a lányokat, csók és sokszor szex is volt. Az utolsó barátnőjét nem csalts meg egyedül.

Azt mondta, borzasztó volt srác korában (most 30), mostanában értette meg, mit tett a barátnőivel, és miért nem szakított inkább.

Az exét viszont részben miattsm hagyta el, de én nem akarok vele emiatt kapcsolatot, mert ezt szemét viselkedésnek tartom, nincs rà garancia hogy megváltozott. Tudom hogy arra sincs hogy egy mintaapa nem kezd el félrejárni, de arra kevesebb az esély.

Jól döntöttem vagy tényleg megváltozott? Azt mondtam neki legyünk barátok és azok is vagyunk de szenved.


2017. dec. 15. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos. De foglalt palival kezdeni az nem r1b@nckodás?
2017. dec. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyanként írok aki csalta már meg barátnőjét. Akit megcsaltam, úgy tettem hogy előtte ő kavart mással. Mindkét esetben vissza adtam a dolgot (kamatostól). :D Nyilvan utána én voltam a szemét és igen, le lehet pontozni hogy el kellett volna őket hagynom...

De ez valahogy kellett az önbecsülésemnek.

Volt egy, akit sosem csaltam meg, imádtam, de bulin kavart mással... 2éven keresztül csaltam utána... Nem tudott róla, de nekem a tudat jól esett. Tudom nincs jogom itélkezni, hóhér sem vagyok, de tudtam hogy nem csak engem csalt... Amolyan elégtétel volt.


Hogy van e esély kedves kérdező? Kevés... Bizonyos kor felett az alapvető tulajdonságok már nem változnak. Az empátia pedig gyermek kori, alapvető tulajdonság, ha van. Másik emberszámba vétele szintén.

30F

2017. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, sajna meg fog csalni.


Egy jó esély, ha kipróbálod a többes szexet, ha bejön neked, akkor együtt élhetitek ki a barátod változás utáni igényét.

2017. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!