Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Eddig minden exét csalta (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden exét csalta (nem szerető, hanem sorozatosan), akkor engem is fog?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatai voltak. Nagyon sokszor csalta ezeket a lányokat, csók és sokszor szex is volt. Az utolsó barátnőjét nem csalts meg egyedül.

Azt mondta, borzasztó volt srác korában (most 30), mostanában értette meg, mit tett a barátnőivel, és miért nem szakított inkább.

Az exét viszont részben miattsm hagyta el, de én nem akarok vele emiatt kapcsolatot, mert ezt szemét viselkedésnek tartom, nincs rà garancia hogy megváltozott. Tudom hogy arra sincs hogy egy mintaapa nem kezd el félrejárni, de arra kevesebb az esély.

Jól döntöttem vagy tényleg megváltozott? Azt mondtam neki legyünk barátok és azok is vagyunk de szenved.


2017. dec. 15. 23:23
1 2
 1/13 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Valószínűleg téged is megfog, vagy elhagy.
2017. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű
2017. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Aki gerinctelen, az is marad. Ez jellemhiba és az empàtia teljes hiànya is. Nem érzi àt milyen fàjdalmat okoz. Èn sosem kezdtem olyannal akiről megtudtam, hogy megcsalàs volt részéről bàrmelyik koràbbi kapcsolatàban. Szerintem az ilyenek nem vàltoznak. Èn meg nem leszek önkéntes kísérleti nyúl.
2017. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár a nők képesek azzal áltatni magukat, hogy majd őket pont nem fogja. :'D
2017. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Esélyes. Miért éppen te lennél a kivétel.
2017. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
?
2017. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Illetve, ha az utolsó barátnőjét valóban nem csalta, akkor talán van egy halovány esélyed...de nagyon halovány.
2017. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Esély? Hagyjuk már... Mondjuk a kérdezőnél is hibádzik valami. Ha ezt tudom valakiről, szóba sem állok vele, mert egy patkány.


"Az exét viszont részben miattsm hagyta el"


:D


Nők...

2017. dec. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval fejlődött a személyisége. Most már nem csalja meg a nőket, hanem otthagyja őket a francba egy szó nélkül egy új miatt. :D
2017. dec. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!