Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélitek azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azokat, akik megcsalták a párjukat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 12:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2017. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, mert nincs jogom ítélkezni senki felett, nem ismerem az élete minden részletét ill. a belső indítékait.


Ha én vagyok akit átvernek, akkor az, amit tett gerinctelen és az undorít, de az embert nem írom le egy életre, mert mindenki változhat (ha akar, mert a hűség döntés kérdése). Kapcsolatot újra nem kezdenék vele az biztos, mert a bizalom már elszállt.

2017. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Elítélem. Senki emberfiának nincs joga egy másik embert megalázni, szándékosan félrevezetni, hazugságban tartani! Szakítson, aztán azt csinál, amit akar.
2017. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
A megcsalás nem egy hiba, hanem egy döntés. Ha szeretek valakit, akkor baromira nem jut eszembe se megcsalni és megalázni. Szóval igen, elítélem az ilyen embereket.
2017. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Csak hányingerem van tőlük.
2017. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Hova?

Úgy érted, megítélem-e? Ez meg hülye kérdés, mert mindent megítélünk, amiről tudunk.

2017. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Szóval... én a húgyagyúak csoportjába ítéllek el.


Sajnálom. Sok sikert.

2017. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
Én emiatt váltam el.És most 10 évvel később is ugyanez lenne a döntésem.Ebből sejthető a véleményem.
2017. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

Huseg egy dontes megcsalas is

Mindet tettnek kovetkezmenye van ha ezeket viseled es beismered hibaztal akkor megbocsajtanek neked DE kapcsolatunknak veget vetnek

Mert nem tonkretetted az egyik legszebb legtorekenyebb dolgot egy kapcsolatban

A bizalmat .@

2017. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14%

Sziasztok!


Látatlanul igen elhamarkodott pálcát törni bárki felett is. Látni kellene mi vezetett a megcsaláshoz. A másik fél elhanyagolása, elhidegülés, dúrva bánásmód, megalázás, stb stb. Sok sok tényező lehet, ami befolyásolja egy ember azon döntését, hogy a párja mellett félrelépjen. Az éremnek két oldala van. Ha valaki félremegy annak rendszerint oka van és a másik fél is tehet róla, hogy idáig jutottak. Persze van kivétel... Ja igen és tudom...előbb kilépni egy kapcsolatból és utánna belekezdeni másikba. Rendszerint ezt könnyebb mondani, mint megtenni. Sokan több évi házasságot nem dobnak el, nem beszélve a gyerekekről, akiket minden esetben megvisel a szülők válása. Aki ennek ki teszi őket...nos elgondolkodtató. És még mielőtt megkapom...nem nem csaltam meg a páromat, de én is bele estem abba a hibába, hogy nem foglalkoztam Vele. Hónapokig szenvedett, sírt a munkahelyén, majd eljött a félrelépés. Szerencsére a bűntudata arra ösztökélte, hogy elém állva bevallotta sírva. Gondolkodó emberként nem dobtam ki, hiszen láttam a saját hibáimat is, amik e vezettek. Nem volt korekt a megcsalás, de én sem voltam jó férj vele szemben. Megbeszéltük!!! Ezen van a hangsúly! Azóta eltelt sok sok év és minden nagyképűség nélkül, minden rendben, boldog családban élünk. Mi tanultunk a dolgainkból. Elítélni? A harag rossz tanácsadó, mindig meg kell vizsgálni, beszélni mi vezet el egy hűtlenségig

2017. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!