Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnak emberek nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak emberek nők, férfiak hónapokon, éveken át szeretőt tartani? Ilyen jellemtelen emberek ezek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég még én is egy házas nő szeretője voltam, hozzáteszem én független vagyok, bár ez nem teszi semmisé azt, ami köztünk volt.


Mi azért jöttünk össze, mert ő nem kapta meg otthon a férjétől azt, amire vágyott. Sokáig csak barátok voltunk, mikor az új munkahelyemre kerültem, aztán annyira izzott körülöttünk a levegő, hogy végül megtörtént, és fél évig tartott.


Egyrészt megértettem, hisz szüksége volt azokra a vágyakra, érzésekre, amik a házasságában már nem voltak meg, viszont ő meg sem próbálta helyrehozni a kapcsolatát, inkább csak menekült előle, és máshol keresett boldogságot. Sok ember nem mer szembenézni a gondjaival, egyszerűbbnek tartják, ha viszonyt folytatnak, ahol megkapják a hiányzó érzéseket, közben pedig mégis van egy "biztonsági" kapcsolat is.

Az én példámat nézve, kolléganőm nem akart a fia miatt szakítani (10 év alatti), mert az apja jól bánik a gyerekkel, megad neki mindent, jól keres, így anyagilag is biztonságban van (no meg a nyaralások, ház, stb). De a férfi a 10 év házasság alatt elpuhult, papucs lett, töketlen, a nőnek pedig hiányzott a vadság, a szex, stb.


Minden ember más, van akinek ez a megcsalás dolog könnyen megy. Nekem nem menne, mert minden kapcsolatomban hűséges voltam. Az már rég rossz, ha azt érzi valaki, hogy egy 3. fél tetszik neki. Arról beszélni kell, és ha másképp nem lehet, akkor ki kell lépni az adott kapcsolatból/házasságból. De erre képtelenek sokan, mert nem akarják feladni a biztosat a bizonytalanért.


Hosszútávon viszont nincs értelme ennek a szeretősdinek, mert vagy kiderül, vagy a 3. fél szerelmes lesz, vagy lebuknak, esetleg teherbe esik a nő attól, akitől nem szeretne, és még lehetne sorolni. Akkor inkább a kommunikáció, és meg kell próbálni rendbehozni otthon a dolgokat.


31F

2017. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Simán... :-)
2017. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nyomot hagy a gyerekben a válás, de szerintem a megcsalás/veszekedés még jobban ha kiderül. A gyerekek nem hülyék, csak gyerekek. Pontosan tudják, hogyha anya meg apa nem okés egymással, attól hogy bent van a szobájában hallja a veszekedést. Nem tudom, én ház meg stb ide vagy oda nem tudnék egész életemben boldogtalanságban élni valaki mellett.
2017. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem minden rossz házasság jár veszekedéssel. Sokszor tök jól elvannak együtt, illetve az egyik félnek annyira csökkennek az esetleg már amúgy sem szapora igényei, hogy a másik nem bírja ki, viszont minden más klappol.

Én anno nem csaltam hanem elváltam, de a volt férjem így is a szememre vetette, hogy milyen sekélyes és felszínes vagyok, hogy csak a szex miatt szakítok vele....mondtam neki, ezzel az erővel a testvéremmel is lakhatnék együtt. És igen, sokat vívódtam rajta, mivel gyerek is van, közös ház stb hogy eldobjam-e mindezt, de nem volt soha szex és nem bírtam tovább, így becsületes módon szakítottam....de azt is megértem aki tud hazugságban élni hogy ilyen esetben a kényelmes utat választja. Mert a gyereknek fontos a család...

2017. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!