Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnak emberek nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak emberek nők, férfiak hónapokon, éveken át szeretőt tartani? Ilyen jellemtelen emberek ezek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, azok. A legjobb, hogy ezek a primitív ösztönlények tele vannak mentségekkel és kifogásokkal, mintha bármi elfogadható mentség létezne arra, hogy a hűtlenség mellett döntsön valaki :D A világ nem fekete-fehér (ahogy szeretik is hangoztatni), csak épp a hűség igenis az, hiszen kizárólag döntés kérdése, semmi másé. De a sok nyomorult nem tud uralkodni az érzelmein, brühühü :D Egy csótánynak több önfegyelme van bizonyos "embereknél", hulladék az összes.
2017. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hiányzik nekik a kapcsolatukból az amit ez a szerető ad meg, jobb szex, izgalom, újdonság kaland, szeretet mert a legtöbb helyen ezt is kapnak, + nőként kezelik meg törődést éreznek.


De a nagy többség nem hagyja ott a párját házasságtól függetlenül, mert ugyanakkor az kényelmes nekik....

2017. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Én ebben mindig csak azt az egyet nem értettem (mivel nem csaltam meg soha senkit, engem se csaltak meg), hogy ha egy kapcsolat nem jó, akkor minek marad benne és tart szeretőt? Szakítson akkor basszus. Ha meg jó a kapcsolat meg a szex, akkor minek a szerető? Valaki okosítson már ki.
2017. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell elítélni...

Én voltam egy nőnek a szeretője...ez sokszor téma volt, hogy miért nem hagyja ott....de jött a hülye kifogásokkal, hogy a gyerek miatt (aki 19 éves volt), meg, hogy már 19 éve házasok és ő nem érez arra késztetést, hogy elváljon.


De nem én voltam neki az első akivel lefeküdt a férje mellett.


Mindig sírt, hogy őt a férje nem tartja nőnek,. nem törődik úgy vele, és ő már nem vonzódik a férjéhez már csak emberként szereti ésatöbbi sláger szöveg...sokszor volt is ebből vita, mert én végleg össze is jöttem volna a hölgyeménnyel.


Beletörődtem, hogy okés akkor ennyi van, szexelünk és időnként elmegyünk valamerre. És addig vele vagyok míg egy normális nőt nem találok.


Ő így szeret meg úgy szeret ésatöbbi, de konkrét igazi magyarázata soha nem volt arra, hogy miért nem válik el.


De a többségnél ezt megszokásnak mondanám, meg kényelemnek mert otthon a szereteten meg a szenvedélyen kívül megvan minden, a kényelem stb.

És a mérhetetlenül nagy lustaság, és az attól való félelem, hogy jujj mit szólnak majd az ismerősök meg a rokonok....


Aztán 1 év után besokalltam, döntés elé állítottam és ő a férje mellett döntött.

2017. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

3as ,ahol közös a lakás/ház és gyerek van ,ott azért nem ugy működik ,hogy na válunk aztán viszlát.

Az emberek életdől előbb utobb el kezd hiányozni az ujdonság ,a kaland ,izgalom...

A biztosrol nem mond le.

Énsem tartom korektnek ha valaki szeretőt tart. Énis szerető vagyok ,csak nálunk az aszony tud róla és hidegen hagyja. De a haz ,nagyobb vagyon és a gyerekek miatt nem fognak elválni.

Én pl inkább élek egy nyitott kapcsolatban ,mint hazugságban azon agodva a férjem mikor csal meg és hazudik a pofmba.

N25

2017. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem, csak teljesen átlagos gyenge emberek. A megcsalás, a szerető is csak egy könnyebb út. Nem megjvaítják vagy lezárják a kapcsolatukat, mert az felelősséggel és erőfeszítéssel jár. Nem tartják magukat a hűséghez, mert sokkal könnyebb racionalizálni a megcsalást és tehetetlennek, áldozatnak beállítani magukat.


Ne essetek abba a hibába, hogy demonizáljátok a hűtlenséget. A hűtlenek nagy része egyáltalán nem gonosz vagy rosszindulatú, hanem csak simán lusta, gyenge és ostoba.

2017. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"A hűtlenek nagy része egyáltalán nem gonosz vagy rosszindulatú, hanem csak simán lusta, gyenge és ostoba."


Érdekes, nekem ez bőven elég indok arra, hogy valakit egy utolsó senkiházi patkánynak tekintsek.

2017. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

5 ös : "ahol közös a lakás/ház és gyerek van ,ott azért nem ugy működik ,hogy na válunk aztán viszlát"


Valóban?

Érdekes módon nálam mindez megvolt, de mikor megcsalt az ex, tudtam hogy válás lesz belőle, és az is lett!

Nincs ebben semmi nehéz dolog, csak az emberek döntésképtelenek, és simlisek. Inkább benne maradnak a szarban és pótlékot keresnek.


Van olyan ismerősöm ahol mindketten csalták a másikat... Pff

De én úgy vagyok ezzel, éljék úgy az életüket ahogy akarják, én meg inkább élek egyedül mint hogy benne legyek egy szar kapcsolatban, vagy hogy szerető legyek, egy pótlék....

2017. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vágynak a szexuális változatosságra.
2017. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: oké, de pont arról beszélek, hogy (szerintem) ezek nem egy szélsőséges kissebbség jellemzői, hanem teljesen általános, hétköznapi, gyakori tulajdonságok. Nehéz "utolsó senkiházi patkánynak" tekinteni mindenkit, aki csak simán átlagos.
2017. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!