Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ilyen jellemtelen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen jellemtelen emberek miért ússzák meg mindig?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve találkoztam egy akkor határozottan intelligensnek tűnő férfival, akivel 5 hónapig "párkapcsolatban" éltem. Az idézőjel megléte fontos: utólag belegondolva, nem valószínű, hogy tisztában volt azzal, hogy a barátnője voltam.

Az első pár hétben még nem tűnt számomra furcsának, hogy inkább én kezdeményezek közös programot, én keresem őt. Nem furcsa, mert úgy gondoltam, szeretnék egy jó és felnőttes kapcsolatot, amiért teszek. Ez végül abba fulladt, hogy akárhányszor találkoztunk, az ágyban kötöttünk ki, annak ellenére, hogy jómagam többször megemlítettem, hogy nincs hozzá hangulatom - és amúgy beszélgetni szeretnék. A legszörnyűbb az egészben, hogy az aktusok után rögtön távozott, hivatkozva arra, amin akkor dolgozott...


Én többször is kiborultam, amiért állítólag a barátom, de pont le sem szart, és csak akkor érdeklődött, amikor éppen belémtörölte volna a farkát. Egy idő után ez a frusztrációm átalakult igen mély haraggá, mert a fenébe is, minden jel arra mutat, hogy kihasználtak szexuálisan, mindezt komoly párkapcsolat címszó alatt. Ezt szintén felhoztam egyszer, mert ez egy komoly probléma volt: de ő csak elrohant. Sőt, akárhányszor valamilyen probléma merült fel, eltűnt és nem tudtam vele beszélni róla.


További tőrdöfés volt nekem, hogy legalább négy alaklommal fordult elő, hogy megbeszéltünk egy találkozót, és ő "elfelejtett" eljönni, és még tájékoztatni sem méltóztatott. De természetesen mindenki másra bőven jutott ideje. A negyedik alkalom után döntöttem el, hogy ennek véget vetek.

Megkértem utoljára, hogy foglalkozzon velem egy kicsit többet, mozduljunk ki és ne csak a lepedőt gyűrjük össze. Mikor erre képtelen volt igent mondani, feldobta 5 hónap után, hogy ő nem alkalmas komoly kapcsolatra. Pedig - hozzáteszem, már az elején szerettem volna korrekt lenni, és megkérdeztem, hogy csak szexet szeretne, vagy kapcsolatot? Mivel az utóbbi mellett voksolt a kapcsolatunk elején, nyilvánvaló szerintem, hogy egy ilyen után kisebb sokkot kaptam.


Mikor szakítottunk, megvádolt többek között azzal, hogy soha nem beszélgettem vele, mindig csak ő beszélt. Illetve a palettára került, hogy nekem csak testi kapcsolatra volt szükségem. És ezen én teljesen ledöbbentem...


Nagyon megkedveltem őt időközben, minden borzalom ellenére - ugyanis megnyíltam neki, több dolgot megosztottam vele. Ráadásul ő volt nekem az első szexuális partnerem, és bár a rossz nevelés miatt alakulthatott ki, de számomra ez fontos volt. Mindezt két hónap után sikerült feldolgoznom, majd biztos forrásból megtudtam, hogy míg velem volt, több hölgy is megfordult az ágyában... (Így most értelmet nyert, miért érdeklődött mindig afelől, ugyan lefeküdtem-e mással időközben.)


Szóval most újra kibuktam, méghozzá iszonyatosan. Az egyik kérdésem éppen ezért: Az ilyen jellemtelen emberek miért ússzák meg mindig?

És a másik, hogy mi a francot csináljak, hogy végre túltegyem magam ezen a szituáción? Érzelmileg teljesen összetörtem, és komolyan hányingerem támad, ha rá gondolok...

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. júl. 26. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni amit mondok, de látható jelek voltak hogy másra nem kellesz ennek ellenére hagytad magad, sőt a kezébe is adtad a lehetőséget hogy ő mondja ki hogy vége. Első tapasztalat megvolt, hogy hogyan ne csináld többé. Sikerült kifognod egy gerinctelen alakot, sajnálom és remélem legközelebb ha látod és érzed, hogy nem stimmel valami akkor ne csak kiakadj, hanem nyomatékosítsd a mondanivalód. Elsőnek elmondod mi zavar, megvárod hogy változzon. Másodjára is ezt teszi akkor még mondhatod azt hogy elnézed. De ha harmadjára sem változik akkor ki kell dobni és sosem szabad hagyni hogy a másik dobjon ki. Ilyenkor nem kell besz@rni, hogy lehet túl gyors döntést hoztál. Nincs olyan hogy gyors döntés, ha kidobod és érdekled akkor jön utánad. De ha a szavaidnak nincsen súlya akkor látod, megtesznek veled akármit. Ne hagyd magad!


Ezen meg az idő segít. Na meg az élet idő után visszaadja neki. Én nem vagyok benne egyébként biztos, hogy ezzel az életformával ő boldog. Ebbe is ki lehet égni rendesen.

2017. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, valóban. Már én is tisztán látom, hogy csupán erre voltam jó, csak az bánt, hogy nem sikerült hamarabb felismernem... Egyébként én szakítottam.

Múlt héten még írt is nekem egy üzenetet, akkor elküldtem a fenébe.

És mikor megtudtam a megcsalást, haragomban ismét elküldtem melegebb éghajlatra.

2017. júl. 26. 12:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nagyon közhelynek hangzik, de az idő segít. El fog telni egy csomó idő, és bár sűrűn eszedbe jut, de egyre kevesebbszer. Láthatóan utólag már nagyon jól átlátod a dolgokat, tanultál belőle, ez nagyon fontos, a jövőben jóval kisebb az esélye, hogy elkövetsz ilyen hibákat. :)


Fontos, hogy ez a dolog ne csapjon át kóros bizalmatlansággá, mert vannak még másképp gondolkodó, rendes férfiak.


A támadásai pedig annak szólhattak, hogy tudta, hogy igazad van, de próbált védekezni! És az ilyenek sajnos sűrűn megússzák, de simán előfordulhat, hogy egy nap beleszeret egy nőbe, igazán, és Ő fogja megszívatni őt!


De Te ezzel már ne törődj, találkozz a barátaiddal, élj kicsit a hobbijaidnak, aztán ha úgy érzed, túlléptél rajta, már határozottabban állj az új kihívások elé! Te sokkal jobb vagy nála! :)

2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják tanulópénz. Léteznek ilyen emberek... sajnos.


Az élet nem egy rózsaszín tündérmese, most megtapasztaltad te is. Máskor óvatosabb leszel,ennyi.

Idővel túl leszel rajta egyébként. Kitartás!

F

2017. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, amikor tudtad, hogy mi folyik, miért nem akkor tetted ki. Miért hagytad, hogy ez fél évig menjen?


Ne haragudj, de ha fél évig együtt vagytok, és nincsenek közös programok, nem ismered a barátait, családját, semmit nem csináltok, csak dugtok, akkor nem esett le, hogy mi van?


" hogy csak szexet szeretne, vagy kapcsolatot? Mivel az utóbbi mellett voksolt a kapcsolatunk elején, nyilvánvaló szerintem, hogy egy ilyen után kisebb sokkot kaptam. "

Nem tűnt fel, hogy teljesen máshogy viselkedett, mint amit mondott?


Mit úsznak meg? Mi kellene, hogy történjen velük?

Te játszottad el a vakot és nem akartad észrevenni a szituációt.


"Nagyon megkedveltem őt időközben, minden borzalom ellenére "

Ez tipikus Stockholm szindróma.

Igazán sajnálom, ami veled történt, remélem levontad a tanulságot. Ha valami nem tetszik, akkor megbeszéáljük, ha nem megy, akkor kidobjuk.

2017. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, abszolút hasznosak!


Kedves 5-ös, neked különösen! Igazad van, valóban vak voltam, és tényleg köszi.

2017. júl. 26. 14:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer estem bele ugyanebbe a szituációba, 2 egyforma jellemtelen emberrel. Ne emészd magad ez nem a te sarad, hanem az övék. A másik gond, az a tapasztalatlanságod. Ne az emberek szavait hidd el, hanem a tetteit. Lásd, amikor írtad, hogy mit szeretne szexet vagy komolyat és ő az utóbbi mellett döntött. Ha azt mondta volna, csak szex, akkor ott is hagytad volna. Tipikus kaszanova típus, aki bárkit képes megdönteni. Vigasztaljon az, hogy nem te vagy az első és az utolsó, aki így járt.
2017. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatszerzésnek tökéletes. Velem is előfordult nem egyszer. Addig amíg meg nem találtam a páromat. Ő mindent másképp csinált, ergo mindent normálisan úgy ahogy annak lennie kellett. Szóval rendes, normális módon.

Az olyan mint akik átverik a nőket az élet minden területén ilyenek.

Az külön szánalmas hogy a végén a nőt hibáztatják. Remélem az ilyeneket egyszer jól átveri majd egy olyan nő mint amilyenek ők voltak...

2017. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem gumit használtatok.
2017. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5-os ez nem Stockholm szindroma ez elso "szerelem"bol adodo tapasztalatlansag, jo hiszemuseg.


A stockholm szindroma nem itt kezdodik.

A stockholm szindromas nem tud egyaltalan kilepni a borzalmas kapcsolatbol, mert ha a pasi nyafog neki mindig megbocsajt, barmilyen f.fej.


De o fél év után rajott, hogy becsapta.

Ez csak tapasztalatlansag es rozsaszin kod, amit idokozben kitakaritott.

2017. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!