Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet ezt még bocsájtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt még bocsájtani? Meg tud változni? Kiderült a párom, szinte betegesen csal meg! A közel 30 év alatt számtalan eset fordult elő, ezeket akkor talán még a gyerekek miatt is, és persze mert én szerettem, rendre megbocsájtottam.

Figyelt kérdés

Mindig esküdözött, hogy soha többé, és még egy utolsó esélyt, és én mindig hittem is neki!Az elmúlt fél évben szinte betegesen csalt,mindegy volt a kor,az alkat,az ápoltság..Boltban,buszmegállóban szólított le nőket,akikkel aztán többnyire futó kalandokat bonyolított le!Aztán lebukott,és szembesítés után összeroppant...azt állítja nem tudja miért csinálta,és megtud változni,sír..és öngyilkossággal fenyegetőzik!

Ő kérte menjünk el orvoshoz,mert neki segítség kell,mert nem akar bántani,szeret,és nem akarja,hogy elhagyjam..

Én szeretem a férjem,hisz nem bocsájtottam volna meg ennyi éven át,és szeretném tudni,én mennyiben vagyok hibás a dolgokban,de szeretném tudni végre,hogy van e esély arra,hogy tényleg megváltozik.Mert én ezt már nem bírom feldolgozni segítség nélkül.



2017. máj. 2. 09:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20-as, nem fogadja meg, hiszen más kérdésre adott válaszaiból kiderült, még mindig a férjével van.

Egyszerűen nem fogja fel, hogy a férje egy önuralomhiányos, mindenkivel üzekedő kan, akinek sosem volt, és sosem lesz egy nő elég.

A kérdező sérelmezi, hogy visszaélt a bizalmával a férje.Persze, hogy visszaélt, ha mindig elnézte, elnézi neki a félrelépéseit.Sosincs következménye, akkor mit vár egy ilyen nő mégis?Csodát?Az csak a mesében van.

2017. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Miert kellene megbocsatani?
2017. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
17. Miert kell adni mindenkinek meg egy eselyt? Es ha az asszony kiabrandul a csalo ferjbol es megundorodik tole? A csalo fel minden esetben hazardirozik es arra jatszik, hogy ha lebukik, majd ugyis kisirja az asszonynal a megbocsatast. Nem, a ferfi soha nem banja meg a megcsalast, a nemi aktust massal, azt nagyon is elvezi es ujra es ujra megtenne. A lebukaskor onmagat sajnalja, es azt banja, ha emiatt felboritja az asszony a bilit. Soha nem banja, hogy a felesegenek fajdalmat okoz, gondolod, hogy ezen jar az esze, mig a macajat kufircolja? Majd terden allva, sirva-riva megbanast szinlel, az asszony ezt ugyis beszopja, reszerol meg a jatek folytatodhat tovabb.
2017. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Mit mondott az orvos?
2017. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!