Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet ezt még bocsájtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt még bocsájtani? Meg tud változni? Kiderült a párom, szinte betegesen csal meg! A közel 30 év alatt számtalan eset fordult elő, ezeket akkor talán még a gyerekek miatt is, és persze mert én szerettem, rendre megbocsájtottam.

Figyelt kérdés

Mindig esküdözött, hogy soha többé, és még egy utolsó esélyt, és én mindig hittem is neki!Az elmúlt fél évben szinte betegesen csalt,mindegy volt a kor,az alkat,az ápoltság..Boltban,buszmegállóban szólított le nőket,akikkel aztán többnyire futó kalandokat bonyolított le!Aztán lebukott,és szembesítés után összeroppant...azt állítja nem tudja miért csinálta,és megtud változni,sír..és öngyilkossággal fenyegetőzik!

Ő kérte menjünk el orvoshoz,mert neki segítség kell,mert nem akar bántani,szeret,és nem akarja,hogy elhagyjam..

Én szeretem a férjem,hisz nem bocsájtottam volna meg ennyi éven át,és szeretném tudni,én mennyiben vagyok hibás a dolgokban,de szeretném tudni végre,hogy van e esély arra,hogy tényleg megváltozik.Mert én ezt már nem bírom feldolgozni segítség nélkül.



2017. máj. 2. 09:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%

"és AZ se történt meg többet.Tudom,mert már figyelem a jeleket."

Aha, tehát megbocsátott neki, de figyeled a jeleket. Na ugye, erről beszél itt mindenki aki azt írja, hogy felesleges megbocsátani, soha nek fogsz tudni ugyanúgy megbízni benne.

Apropó, milyen jogon 0 élettapasztalatozol le itt bárkit? Azért mert valaki a húszas évei végén jár koránt sem biztos, hogy nincs élettapasztalata és fordítva. De bíztasd csak magad és a kérdezőt, hátha ő is még jobbak tönkremegy idegileg.

2017. máj. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Elnézést az elgépelésekért.
2017. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg beteg...menjetek el orvoshoz. Az is lehet,hogy el se megy...de ha igen, az jó jel.
2017. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem biztatom csak leírtam nálunk mi volt.

Ő dönti el mit tesz.

Több árnyalata is van minden megcsalásnak, és nem mentem fel a férjeket.

De aki kicsit mást ír a megszokottól, rátámadnak rögtön.


Bocsika ,de kxrvára elegem van abból ami itt folyik a gyakorin.Itt csak egyféle véleményt szabad hangoztatni mindenkinek.

És igen,elegem van a kis taknyosok hozzászólásaiból is.

Idősebbek nem is írnak ide mert elüldöznek, lehurrognak mindenkit,aki más véleményen van.

2017. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

#14


Én 42 évesen írtam ide véleményt.Felőlem mindenki úgy alakítja az életét, ahogyan akarja.A lehurrogás hidegen hagy.Én tudom mit vállalok be és mit nem.Neked ez a véleményed, másnak más.Te így láttad jónak, hogy bizalom nélkül, de megbocsáss.Én úgy gondolom erre nem vagyok és nem voltam képes.Így nem tudnék élni, hogy a jeleket figyeljem egy életen át.Ebben egyet kell értsek a huszas évei végén levő emberkével, de téged sem szóllak le emiatt, mert így döntöttél.😊

2017. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hat ne is...

Az en eletem.En se szolom meg a maset.A buszkesegbol szetment hazassagokban sokdzor megbanjak a felek,hogy nem adtak meg egy eselyt a masiknak.De csak egyet!!!

Nem bantam meg...

A kerdezo egyebkent megkoszonte a valaszom...

Sokan nem irnak pozitiv peldat,felve h leszoljak itt oket,ebbol az kovetkezik,hogy nincs is.

2017. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Így van, igazatok van.Az élet összetett, és a problémákat nem úgy kell megoldani,hogy válunk. Igenis, mindenkinek kell adni egy másik esélyt. Amúgy én is úgy vagyok, amikor látom a lehurrogó válaszokat, vagy nem válaszolok, vagy privátban.
2017. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Holnap megyunk orvoshoz.Azt hittem mire eljon a nap visszamondja valami ürüggyel..De mas programot mondott le h ez most fontosabb..ennel most nincs fontosabb!!!Félek!Koszonom mindenkinek a valaszokat,barmilyen jellegű is volt!!!Mindegyik hasznos valamire,es mindegyikből van tanulság...
2017. máj. 9. 19:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Az exemről mondta az egyik bnőm hogy ismeri hogy milyen !Nincs kitartàsa nàla a3 hónap nagy szó ha nem csalt meg!Aztân kiderült pàrhobapra rà hogy megcsalt megbocsàjtottam neki sajnos ês ő is vàgta az àrtatlan bari arcot mintaki megbànta a tettét!Aztân kb 3honapra rà elkezdett gyanusan viselkedni és kiderült hogy kifelékacsingatott én szakitottam vele és màsnap mondtàk nekem ismerősök hogy egy csajhoz ment el !
2017. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A baj csak az,hogy ha ennyi éven át megbocsájtottál neki, nem volt benned sem egy csöpp tartás,női büszkeség, és nem vetted észre,hogy ez nem csak a te életed,de tulajdonképpen az egész családod életét mérgezi a párodat, meg még a te mártír szereped is rá tesz erre egy lapáttal akkor nem lesz jó senkinek és kétlem,hogy a válaszololók tanácsait megfogadnád. Te csak rinyàlni jöttél, az ilyen embereket nem sajnálom. Mert te voltál olyan h...e hogy megbocsájtottál mindig a pasidnak. Kepzeld el,hogy sokan szeretik a parjukat,akkor is ha az megcsalta mar oket, viszont kepesek egy olyan dontest hozni ami egyenlo a szakitassal,mert tudod kevesen olyan butacskak,hogy eveken keresztul egy olyan kapcsolatba eljen ahol a pasija rendszeresen mas nokbe dugja az uborkajat..te sem vagy 100-as.

Engem is csalt mar meg a parom ugy gondoltam jar neki egy esely, megegyszer megcsalt, nagyon szerettem,de kidobtam,mert erre nekem nem volt szuksegem.

Nagyon gyenge jellem lehetsz.

Most majd jön a sok rizsa,hogy te ennyira annyira szereted és még több esélyt akarsz neki adni. Akkor hajrá!! De tök feleslegesen kéred akkor ki mások véleményét és hiàba adnánk tanácsot,ha eddig ilyen mártír voltál ez így is marad. Komolyan mondom te ebben a sztoriban előbb szorulnal orvosi segigsegre.


Lehet le pontozni amiert oszinte voltam.


N

2017. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!