Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hogyan képes valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogyan képes valaki összeegyeztetni, hogy szereti a párját de közben lefekszik másokkal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nálam jóval idősebb nőt, többször lefeküdtünk már, nagyon jó vele. De férje van, és nagyon sokszor hallom tőle, hogy az milyen nagyszerű ember és mennyire szereti. Viszont úgy van vele, hogy ha érzelmileg nem köteleződik el pl. felém, akkor az nem is igazi megcsalás, hanem csak kellemes időtöltés. Ezt én nem igazán tudom összeegyeztetni, megérteni, ha velem tenné ezt a párom én biztosan kidobnám.
2017. ápr. 24. 15:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mi nem jött össze te szerencsétlen? :D

Egy öregasszonnyal? Nem vagyok leszbikus.

Mindig a saját korosztályommal kezdtem.

Kellene a pénze a mamának ugye? Ravasz kisfiú vagy te.

2017. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
A puncija kell és azt meg is kapom...te tudod még, hogy azt mire használják? :D
2017. ápr. 26. 16:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Én ne tudnám? :D Ajjjaj.
2017. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!