Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás, ha az egyik fél egy videojátékban összeházasodik vagy lefekszik egy karakterrel?

Figyelt kérdés
Mármint a párotok karakterje egy másik online játékos karakterével. Csak láttam az Agymenőkben és érdekel, hogy nektek mi a véleményetek róla?

2015. jún. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, ezt még elnézném :D
2015. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Lehet, hogy nevetséges, de amilyen erp-ket le szoktak egyesek pl.: WoW-ban nyomni, az eléggé gáz és rengeteg érzelem van benne. Az én csajom csak ne akarjon összeházasodni mással virtuálisan. Szóljon inkább nekem és majd csinálok egy karaktert.
2015. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én féltékeny lennék. Fordított helyzetben rám is féltékeny volt az akkori pasim.

...mondjuk, én a jelenlegi páromat is így ismertem meg, szóval a másik oldalt látom... :D

25N

2015. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!