Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes megbocsátani egy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megbocsátani egy 1 éves kapcsolatban a megcsalást, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Fél éve történt, a nővel 2 hónapig volt együtt legalább.

Igazából nagy eséllyel nem fogom megbocsátani, csak azért kérdem, mert amint szembesíteni fogom ezzel, azzal fog jönni, hogy nem szabad a múlttal foglalkozni és hülye vagyok amiért ezen fennakadok és a semmin problémázok és úgyse találok még egy ilyen férfit...

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről a szituról.


2017. márc. 31. 12:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Izgi :D
2017. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
:D
2017. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
ÉnisÉnis
2017. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Tényleg izgi :D
2017. ápr. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hajrá!!! 😄
2017. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Huhúú.:D
2017. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Naaa???
2017. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Ekezet nelkul irok most, hogy gyorsabb legyek, bocsanat:)

Na szoval, jol mondtam. Azt mondta hulye vagyok, ez a mult, o megvaltozott, ne torodjek ezzel, meg amugyis o nem ugy gondolta, nem volt komoly, csak szivatta, engem szeret es nekem nem hazudik.

Itt felvilagositottam ot is, meg a nekem irogato baratja baratnojet is (mert azt hitte o meggyoz, miutan nagyon joban lettunk), hogy mult, oke. De ha akkoriban tudom ezt meg, ugyanugy kiteszem a szuret, nem fogja semmisse tenni az, hogy kesobb tudom meg, es hogy nem en vagyok az, akivel o jatszadozhat, mert mint lathatja,en kib..szom. Utana azzal jott, hogy idejon hozzam, es addig cseszeget, mig ki nem megyek es meg nem beszelem vele. Mondom ezen nincs mit megbeszelni, vege, hagyjon beken. Itt megfenyegetett, hogy tonkretesz engem,zaklatni fog, amire sok szerencset kivantam neki, es mondtam, hogyha sikeresen zaklat, talan meg tavolsagtartasit is kerek. Egesz este hivogatott, most irogat.

Egyebkent amint megmutattam a bizonyitekot, meg probalt gyozni, hogy ez hulyeseg.

Raadasul meggyanusitott azzal, hogy hazudok neki, de amikor kerdeztem miben, nem valaszolt. :)

Szerintem nincs meg vege a partinak, nehezen fogja fel, hogy vegeztem vele.

2017. ápr. 1. 15:10
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát... azért Kérdező te sem vagy teljesen normális, hogy erre élvezkedsz, hogyan tudod visszaszívatni a srácot. Hány éves vagy, 15??? Értelmi szinten kb. annyi lehetsz.
2017. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Julcsi64 válasza:
100%
Nagyon büszke vagyok a női nemre, hogy gondolkodás nélkül meglépted azt ami az egyetlen jó döntés eredménye. Fél éves kapcsolat után két hónapig volt együtt egy másik nővel, akkor ez a pasi nem arra való hogy családot alapíts vel. Ez egy nagy rakás sz...r.
2017. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!