Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éve vagyunk házasok,van 3 gyerek,a legkisebb 5 éves. Egy éve folytat viszonyt egy külföldi nővel,akinek fizette többször az itt tartózkodását egy-egy hétre. Amikor nem volt itt a nő,napi szinten skypoltak,facén beszéltek. Én azt sem tudtam,hogy neki van fb profilja és skype,munkahelyéről tartotta a kapcsolatot vele,de mint utólag kiderült,sokszor dugiba itthonról is,hajnalokig.

Nem tudom mit csináljak,esküdözik megszakított minden kapcsolatot a nővel,de egy évig semmibe vett.

Ti megbocsájtanátok?


2017. márc. 19. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy bocsátanék. Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan emberrel legyünk, aki szarba se néz minket.

Nem hiszek a megcsalóknak. Kutyából nem lesz szalonna.

2017. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok házas, gyerekeim sincsenek, és még sosem csaltak meg, így írom a következőket:


A gyerekek miatt megpróbálnék! megbocsájtani, elvégre az apjuk, a mai világban az is fontos, hogy családban nőhessen fel a gyerek, DE nagyon tepernie kellene érte, és lehet, hogy soha többet nem tudnék bízni benne. DE ha ez nem megy nekem, akkor beadnám a válópert, mert a gyerekek érdekét nézném megint csak: nem nőhetnek fel úgy, hogy azt látják, boldogtalanok a szülők, utálkozás és negatív környezet veszi körül őket.

2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Vagy szeded a sátorfádat és keres máshol a boldogságot, vagy életed végéig undorral tekintesz rá, amikor lefekszel és felkelsz.
2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha meg is bocsátasz a gyerekek miatt, azért nyújtófával üss egy nagyot a sip csontjára, aztán ha csak felmer szisszenni,akkor egy térdest az orrába, szerintem ez lenne a minimum. A csúszómászók,akik csalják a párjukat ezt érdemlik minimum.
2017. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy tudnék e bízni benne ezek után. A nő kitálalt,átadta a beszélgetéseket,abból kiderült,hogy több éve társkeresőzik a férjem,több szeretője volt,munkatársával napi szinten k@féltek.Ezeket ő írta meg a nőnek.

Szinésznek jó lenne..na de szerető férjnek,családapának kétlem..

2017. márc. 19. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is megcsalt de valahogy tultettem magam rajta de soha nem felejtem el és nem bizok benne többet de a gyereket néztem ès nem bàntam meg nekem ö fontosabb . De nem olyan könnyű vàlni sem mivel ki tudja mikor jön az igazi aki nem ver àt persze ha jön egyàltalàn ès mivel 3 gyerek van nem könnyíti meg. Egyik ismerősöm elvált 2 gyerekkel 10 ève egy férfi sem àll meg mellette csak addig kell mindnek pedig nem csúnya dolgozik ès kb mindene megvan de ezt te döntöd el mit csinàlsz.
2017. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 42,ő 45.
2017. márc. 19. 16:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még elég fiatal vagy ahhoz, hogy új életet kezdhess.

Ez a férfi nem érdemel meg téged.

Nem csak egyszer hanem TÖBBSZÖR csalt meg, és ha nem bukik le akkor folytatta volna.

Mérlegelj!

A gyerekek miatt nem érdemes együtt maradni. Megérzik majd a feszült légkört és te is olyan férfit érdemelsz, aki nem másokat kefélget melletted.

2017. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem egy ilyen ember nem lenne jó társam, és nem lenne jó kép a gyerekeimnek se.

A gyerekek nem hülyék, én 10 éves votlam amikor rájöttem, hogy anyám csalja apámat. Nyilván nem szóltam senkinek.

De nekem pl sokat "tanított" akkor a párkapcsolatokról... sokáig meg voltam győződve róla, hogy ha lesz is párom, az mindenképpen meg fog csalni és egyáltalán nem hittem a szerelemben. A szülők modellek is. Egy gyereknek nem a család kell, hanem egy MŰKÖDŐ család. Ha a ti családotok úgy működik hogy apa anya külön van de boldog és mindketten gondoskodnak a gyerekről, akkor az a legideálisabb.

Viszont ha van egy gyereked aki látja, hogy boldogtalan vagy, esetleg apuka is, látja, hogy szenvedsz és tűrsz, mit üzen ez majd neki? Ha lányod van, azt, hogy márpedig ez az asszonysors... ha fiad vannak, akkor azt hogy bizony okés dolog megcsalni a párunkat ha valami nem működik.

2017. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!