Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért folyton azokkal szeretün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton azokkal szeretünk egymásba akiknek van párjuk/feleségük?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly, nem kamu, és nem érdekel, ha nekem esik bárki emiatt. 27 éves nő vagyok, egy multinál dolgozom elemzőként 2 éve. Amióta ide kerültem a negyedik kollegám habarodik belém, a legelső a főnököm volt. Én először mindegyikről azt hittem, hogy egyedülálló, mert annyira odavoltak értem: sms-ek, értem jöttek, hazavittek, virágcsokrot kaptam, illetve konkrétan hónapokig udvaroltak, lehet, hogy csak szexet akartak, de azt nagyon kitartóan, és érzelmesen. Én ráztam le mindegyiket egymás után, miután simán kiderütl, hogy családjuk van. Ám még most is udvarol közülük 2 levélben. leírják, hogy milyen gyönyörű vagyok, és milyen jó nő. Érdeklődnek felőlem, hogy hogy vagyok. Minden érdekli őket velem kapcsolatban. Lelkizünk is, nekem öntik ki a szívüket. Nem jöttem össze egyikkel sem, de most nagyon megtetszett az új kollegánk, jobban mint eddig bárki...minden nap haza akar vinni, mivel nekem nincs autóm. És hát engedtem is az elején, mire kiderült, hogy van barátnője. Facebookon is bejelölt és írogat. A barátnőről és a feleségről nem mondanak nagyon semmit, de érezhetően nem érdekli őket. Akit érdekelt, azt is én érdekeltem jobban. Az új kollega viszont nekem is nagyon tetszik, igazán. és nagyon kedves. Nem tudom mit tegyek, hagyjam-e magam. én is már nagyon vágyom valakire, és nekem is rossz, hogy akikkel megtetszünk egymásnak, már foglaltak. Nem akarok elvenni senkitől senkit, de most lehet, hogy megteszem.
2017. márc. 6. 14:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyébként aki ezt szánt szándékkal teszi,mert neki ez kihívás, és mert egyébként maga körül senki nem érdekli,csak a saját vágyai, az valóban egy gerinctelen dolog(10-es)
2017. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem véletlen. Multinál vagy elemző, kb. olyan korú és státuszú pasik vesznek körbe akik már nyilván kapcsolatban vannak. Multinál dolgozni minden csak nem önmegvalósítás, nézzük mit is lehetne csinálni amivel el lehet ütni a munkaidőt... Bingó. Van egyfajta varázsa megfektetni az ügyeletes jónőt a rend kedvéért.


Őszintén? Ismerkedj valahol másutt, az iroda legyen tabu.

2017. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

"Nem akarok elvenni senkitől senkit, de most lehet, hogy megteszem."


Nem veszed el,csak megdugnak párszor,aztán félredobnak.Gondold meg,megéri-e.

2017. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Mindenkivel egyet tudok érteni, azzal is, aki nekem jött, hogy csak megdugni akarnak, bla bla. Már észrevettem, hogy kik írják az ilyen rosszindulatú válaszokat, nem szeretnék visszafelé sértegetni, nem az én színvonalam. Az utolsó mondatom meg tényleg kicsit provokatívra sikeredett a kérdésben, de örülök, hogy nem erre koncentrált a többség. Máshol is ismerkedem egyébként, de arról nem tehetek, hogy ki tetszik meg és ki nem...az új kollega azt hiszem befutó lett a mai nappal...annyira kedves..figyelmes...nem hiszem, csak csak szexet akarna, olyan jókat tudunk beszélgetni, nevetni együtt, és nagyon hasonlítunk egy csomó mindenben. meglepetésemre írt egy sms-ta magűn számomra, hogy együtt ebédelünk-e , és megbeszéltük, hogy ma is ő visz haza. ilyenkor annyira jókat tudunk beszélgetni. most majd megkérdem tőle, hogy a barátnője mit szólna ha megtudná. Múltkor az anyjával összefutottunk, jött szemben kocsival, és azt nem tudom elmondani, hogy kikerekedett a szeme mikor meglátott minket együtt:) a cégnél meg mindenki ki van készülve, mert mindig együtt lógunk..
2017. márc. 7. 13:24
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Ne foglalkozz azzal, hogy van párja az illetőnek. Aki félrekacsingat, annak a kapcsolatában valami nincs rendben. Ha nem veled lép félre, akkor előbb-utóbb fog találni mást, akár szexre, akár komolyabb kapcsolatra. Ez talán ge*in fog hangzani, de csak a magad boldogságával törődj, akkor is, ha ehhez át kell lépned egy ismeretlen nőn.
2017. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, neked is, és mindenkinek a felettébb kedves és jóindulatú válaszokat, nagyon köszönöm, és mindenki igen nagyvonalú volt, hogy nem esett nekem. :)
2017. márc. 8. 08:50
 17/20 anonim ***** válasza:

Ezen most jót mosolyogtam. Úgy fogalmazol mintha a feleség és barátnő kb olyan lenne a férfiaknál mint egy anyajegy melyről nem tehet s ennek ellenére had élje vígan udvarolgatva az életét mind.:)

Ugyan miért kellene azt hinni egy szemrevaló kollegináért mind feladná a biztost s nem teszi meg veled is. Ilyeneknek nem szabad hinni elég gerinctelenek.

2017. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy anyajegyek a feleségek és a barátnők és a férfiakkal semmi gond nincs, azt gondolom, hogy kapcsolatukkal van gond, és valóban férgek a férfiak, mert simán megcsalják az asszonyt, fordítva ez annyira nem jellemző. Ennek meg én nem vagyok az oka, mert nem én rontom el a kapcsolatot.
2017. márc. 9. 15:14
 19/20 anonim ***** válasza:

"fordítva ez annyira nem jellemző"


nyilván nem, ahha :D

2017. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja jólvan, akkor úgy látom most már mindegy csak kötözködni lehessen. jaj istenem na fejezzük be a témát, köszi a válaszokat
2017. márc. 10. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!