Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hiszi a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a barátom, hogy bármikor megcsalhatom?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt en. 22 eves vagyok (L) a baratom 24. Minden okes a kapcsoltunkban, de nem tudja elfogadni, hogy vannak fiu barataim. Van egy pasas akit fel eve ismertem meg egy szorakozohelyen, nem volt koztunk semmi. Azota joban vagyunk es tartjuk a kapcsolatot, neha osszejarunk es elmegyunk buliba, kajaldaba,elvagyunk, de nem jarunk, nem tortent csok sem. Tok barati alapon talalkoztunk es csak elvezzuk egymast tarsasagat, nagyon vicces a srac. Van meg egy fiu baratom aki annyi idos mint en, vele is hasonloan jo kapcsolatot apolok. Na most, a baratom viszont nem orul ennek es ellenorizgetni kezdett. A telefonomban "turkalt" es amikor rajta kaptam es veszekedni kezdtunk total kivolt, hogy fb-on is irogatok a barataimmal. Pedig o maga is lathatta, hogy nincs semmi komoly. Ha nem egyutt vagyunk es mondom neki, hogy fodrasznal leszek, azt sem hiszi el, mert felhiv es kerdezi, hogy merre jarok, mintha nem mondtam volna neki, hogy mitcsinalok majd. Azota hajba kaptunk tobbszor is, nert neki problema, hogy ferfiakkal utom el az idomet, pedig ismeri a sracokat es tudhatna, hogy nem csalom meg, de nagyon ellenzi es elegedetlenkedik, azt mondja mindenki fontosabb nala. Ami nem igaz, mert sok idot vagyok vele is, es ereztetem vele, hogy szeretem ot, vannak kozos programok, vacsik, elozo honapban bowlingozni voltunk, jol ereztuk magunkat. Akkor minden rendben is van, de ha elmegyek valahova tiszta ideg lesz es hangoztatja mi a gondja. Most velem van a baj,legyek kevesebbet a barataimmal? Habar ismerve ot annak orulne ha soha nem talalkoznek veluk. Nem tudom miert van igy befeszulve es miert nem bizik bennem.
2017. jan. 25. 12:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Engem valami most nagyon érdekelne, és ha válaszolsz, csak akkor tudok esetlegesen segíteni!:

" Van egy pasas akit fel eve ismertem meg egy szorakozohelyen, nem volt koztunk semmi. "

Rendben van,hogy vannak fiú barátaid. De ha van párkapcsolatod, miért ismerkedsz szórakozóhelyen??? Valószínűleg nem egy kollégád volt vagy egy tanárod,akivel "muszáj" megismerkedni. Ez a viselkedés egyáltalán nincs rendjén!

2017. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jogos a barátod félelme. Ha ennyire lazán ismerkedsz buliban férfiakkal, és ennnyire sülve-főve vagy több fiúval is, akkor simán megtörténhet, hogy lelépsz valamelyikükkel, akkor is ha most még ezt nem tudod elképzelni. Szerintem a barátod viselkedése túlzás, de a tiéd is. Sokkal lazább kapcsolatot kéne ápolnod a fiúkkal, ritkábban irogatni, meg találkozgatni.
2017. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
21# Mert szeretek új embereket megismerni, nem kapcsolatot szerettem volna, csak barátokat, haverokat:/
2017. jan. 28. 22:50
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

#23: De diszkóban nem a barátságot keressük! Valószínűleg a srác sem barátkozni akart......Én nem vagyok a féltékenység híve, ha fogalmazhatok így, de a barátod reakciója teljesen jogos. Továbbra is azt állítom,hogy párkapcsolatban nem normális dolog ellenkező neműekkel ismerkedni (Gondolom, ez a srác sem úgy ment oda hozzád a szórakozóhelyen, hogy: Szia! Leszünk barátok?), kivéve,ha "muszáj", mert pl. egy munkahelyen vagy iskolában elkerülhetetlen.


Még mindig azt gondolod, hogy teljesen rendjén van az, amit tettél?

2017. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Azt hozzá tenném,hogy a barátod már erősen túlzásba esett, csak maga a féltékenység mondható jogosnak.
2017. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kovettem el semmi rosszat, mert nem csaltam meg a paromat, erzelmi megcsalasrol sem tudok beszelni. En baratkent tekintek ezekre a ferfiakra, es nem leptem at a hatarokat. A parommal pedig sok idot toltok egyutt es nagyon szeretem ot, szerelmes vagyok, de szerintem el lehetne azt fogadni, hogy ugyanugy szeretnek baratkozni masokkal is. Lany baratom kevesebb van, de azok is akadnak. Fiuk tenyleg tobben vannak, de nem lenyeg ez, o is azzal baratkozhatna akivel akarna. Nem ellenzem a dolgot!! Tenyleg nem ugy kezdodnek a megismerkedesek, hogy csak baratsagot akarnak, de ha megmondom nekik, hogy van valakim stb akkor altalaban tudjak, hogy nem lesz semmi es akivel tobbszor is talalkoztam ott, kesobb joban lettunk es mar mashova is elmentunk egyutt, ezert jo barati kapcsolatok alakultak

ki. Nem tobb!! Nem erez irantam egy ferfi sem tobbet, szerintem!! Nem tudom miert baj ez:( hogy en masokkal is szeretek ismerkedni, kommunikalni. Igy is az idom nagyreszet a parommal toltom!!!! Es imadom ot nagyon. De ennek ellenere azota meg mindig feltekenykedik es ugyan azt hajtogatja, hogy ez nem normalis, nem akarja elfogadni es minden himnemu egyedet kinyirna:( nem bizik bennem:(

2017. jan. 28. 23:37
 27/29 anonim ***** válasza:
29%

#26:

Mondok én valamit:

" Tenyleg nem ugy kezdodnek a megismerkedesek, hogy csak baratsagot akarnak, "

Magyarán szólva ezek a pasik, akik mára a barátaid, nem barátkozni akartak. Téged vonzónak találtak és ismerkedni akartak veled. Nos, az a szomorú, hogy aki valaha vonzónak talált, az később is annak fog. Az ŐSZINTE barátságban nincs vonzalom! Oké,hogy te nem vonzódsz hozzájuk, de belekényszerültek egy barátságba, amiben valószínűleg ugyanúgy vonzódnak hozzád, de most mit tehetnének?

Én ezt azért írtam le, mert meglehet,hogy ő is ugyanígy gondolkodik. Bár továbbra is azt állítom, a barátod túlzásba esik.

Attól,hogy te szeretsz embereket megismerni, továbbra sem "okés" férfiakkal ismerkedned párkapcsolatban. Őszintén, nem érte volna meg a párkapcsolati nyugalmad érdekében mellőzni?

Érdekesség képpen: Te hogy reagálnál arra,hogyha a barátodra korábban csajok nyomultak! volna, és most velük rohangálna ide-oda? Mert ugye tök természetes,hogy a ránkstartoló emberekkel barátkozunk és nem elküldjük őket tudod hova,hogyha van párunk.

2017. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hat a baratomnak is van lehetosege masokkal ismerkedni, de neki a barati koreben csak ferfiak vannak, de van neki ket no ismerose akikkel joban vannak, sot az egyikuk a paromnak a szulinapjara ajandekot is vett. De nem zavart, miert is zavart volna? Orultem neki, hogy masok is gondoltak ra, a masik, hogy megbizom a paromban es nem lenne baj, ha lanyokkal is tolti az idejet,de o azt mondta nem akar mas nokkel ismerkedni, baratkozni, mert egy nore nem fog csak baratkent tekinteni es mivel jarunk most nem erdekli senki. Vagyis csak a baratai, es en vagyok neki, ugyan ez forditva is, csak nekem a barati korem fiukbol allnak. Ennyi, ezt nem erti meg:( es nem, TENYLEG nem vonzodnak hozzam ezek a sracok vagyis inkabb azt mondom, hogy soha nem nyomultak, nem leptek at a hatarokat, baratok, haverok ennyi. Nem akarok veluk jarni!!Es elfogadtak, hogy van valakim, ezert nem lehet semmi ( meg amugy sem lett volna semmi, mert az egyikukre nagyon nem tudok igazi ferfikent tekinteni, inkabb testverkent tekintenek ra, vagyis nem talalom vonzonak) a parom viszont hasonlo velemenyen van mint ti, csak hat nem tudom, hogyan bizonyithatok igy, mert nem csaltam meg ot. :(
2017. jan. 29. 14:48
 29/29 anonim ***** válasza:

Oké, érthető. De ő legalább nem ismerkedik senkivel.

A párkapcsolat alapja a bizalom. Most ha ő ennyire nem bízik benned, akkor megéri folytatni? Ez kb olyan,mintha egy háznak nem lenne teteje,de az emberek mégis benne laknának....

2017. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!