Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hiszi a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a barátom, hogy bármikor megcsalhatom?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt en. 22 eves vagyok (L) a baratom 24. Minden okes a kapcsoltunkban, de nem tudja elfogadni, hogy vannak fiu barataim. Van egy pasas akit fel eve ismertem meg egy szorakozohelyen, nem volt koztunk semmi. Azota joban vagyunk es tartjuk a kapcsolatot, neha osszejarunk es elmegyunk buliba, kajaldaba,elvagyunk, de nem jarunk, nem tortent csok sem. Tok barati alapon talalkoztunk es csak elvezzuk egymast tarsasagat, nagyon vicces a srac. Van meg egy fiu baratom aki annyi idos mint en, vele is hasonloan jo kapcsolatot apolok. Na most, a baratom viszont nem orul ennek es ellenorizgetni kezdett. A telefonomban "turkalt" es amikor rajta kaptam es veszekedni kezdtunk total kivolt, hogy fb-on is irogatok a barataimmal. Pedig o maga is lathatta, hogy nincs semmi komoly. Ha nem egyutt vagyunk es mondom neki, hogy fodrasznal leszek, azt sem hiszi el, mert felhiv es kerdezi, hogy merre jarok, mintha nem mondtam volna neki, hogy mitcsinalok majd. Azota hajba kaptunk tobbszor is, nert neki problema, hogy ferfiakkal utom el az idomet, pedig ismeri a sracokat es tudhatna, hogy nem csalom meg, de nagyon ellenzi es elegedetlenkedik, azt mondja mindenki fontosabb nala. Ami nem igaz, mert sok idot vagyok vele is, es ereztetem vele, hogy szeretem ot, vannak kozos programok, vacsik, elozo honapban bowlingozni voltunk, jol ereztuk magunkat. Akkor minden rendben is van, de ha elmegyek valahova tiszta ideg lesz es hangoztatja mi a gondja. Most velem van a baj,legyek kevesebbet a barataimmal? Habar ismerve ot annak orulne ha soha nem talalkoznek veluk. Nem tudom miert van igy befeszulve es miert nem bizik bennem.
2017. jan. 25. 12:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Nert ő is férfi és tudja, hogy milyenek a férfiak. Te pedig naiv kislány vagy.
2017. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ja es a baratom fiuu ha nem lett volna egyertelmu:D


Bocsi a hibakert is:D

2017. jan. 25. 13:00
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Hát én is féltékeny lennék. Eleve szórakozóhelyen ismerkedtetek meg "összejártok" buliztok élvezitek egymás társaságát. Hát ez elég neccesen hangzik.
2017. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%
Majd akkor fogod megérteni, miért van így befeszülve a barátod, amikor a havercsávók elkezdenek rád mászni. Hidd el, nem a humorodért barátkoznak veled, hanem a pofidért, meg a testedért ;) majd te is megérted.
2017. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
oke, ertem de nem csaltam meg es o is mehetne noi ismeroseivel szorakozni, megbizok benne.
2017. jan. 25. 13:03
 6/29 A kérdező kommentje:
ha mas kell akkor inkabb szakitok a baratommal, de nem csalom meg:D meg ezek a sracok csak fiu baratok, nem akartak ram maszni soha.
2017. jan. 25. 13:05
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Egyik alapszabály, hogy nem érdemes féltékeny emberrel együtt lenni, az ilyen beteg görényekkel, akik turkálnak a levelezéseidben, pedig pláne nem. Mindegy, majd megtanulod hamarosan a saját bőrödön is.


olyan emberre, aki nem tud megbízni a másikban és aki nem képes felfogni, hogy igenis létezik barátság ellenkező neműek között ill. mindig kettőn áll a vásár, nincs olyan, hogy elcsábít a haver, ha te nem akarod; arra egy másodpercet sem éri meg elpazarolni az életedből.

2017. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4%
Férfi-nő barátság nincs bogaram ... tényleg kis butuska vagy még ...
2017. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
22 evesen annyira naiv vagy meg annyi eszed van mint egy tizenegynehány évesnek......
2017. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már, hogy így naiv, úgy naiv. És ha naiv, akkor mi van? Majd ha tényleg rámozdul az illető, akkor a kérdező szépen leépíti a francba és probléma megoldva. Az, hogy valaki esetleg akar tőle valamit, még nem jelenti azt, hogy ott bármi is fog történni, hiszen nem a haversrácokon múlik a kérdező hűsége, hanem a kérdezőn. Ettől még a srácnak még mindig semmi köze hozzá és semmi beleszólása abba, hogy az ellenkező nemből is vannak haverjai.

A féltékenységnél ostobább, kapcsolatgyilkosabb és undorítóbb dolog kevés van, az ilyen önbizalomhiányos, önértékelési zavaros, birtokló embereket pedig jobb, ha elkerülöd.

Lehet ezt is lepontozni, valszeg hasonlóan selejtes, féltékenykedő majmok :D

2017. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!