Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek? Most megcsalhatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Most megcsalhatom?

Figyelt kérdés

Van -volt egy barátom. Úgy érzem én mindent megtettem érte. Vártam rá,kerestem . Az a helyzet ,hogy ő el vállalt egy külföldi munkát . Pár hete még beszéltünk telefonon. Én kerestem többször is,ő nem vette fel és nem is hívott vissza egyszer sem .Én azóta nem is hívtam úgy gondoltam,hogy ő sem veszi arra a fáradságot,hogy keressen azóta sem hívott egyszer sem . Legalább akkor annyit mondhatott ,volna ,hogy te hülye vége vagy valami. Konkrétan úgy váltunk el ,hogy én megvárom. Nos akkor én úgy döntöttem ,hogy továbblépek,ismerkedem. Am qvára fáj amit csinál,de ha ő így döntött akkor nem várok rá.

Szerintetek mit csináljak?

Várjak még rá?

Vagy felejtsem el?

Ismerkedhetek mással?


2015. szept. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elérni sehol, akkor küldj neki egy levelet és szakíts vele. Onnantól kezdve nem megcsalás és nem kell a lelkiismereteddel sem gyötrődnöd.
2015. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vége van. Ezt te közöld vele, utána szabad vagy. Akkor is, ha írásban közölted és nem reagált még rá
2015. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Számod? Én is ismerkednék
2015. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

szerintem zárd le

ezt írd meg neki

és

nyugodtan ismerkedj,élj,szeretkezz

2015. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs pénze visszahívni, vagy ellopták a mobilját.
2015. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy írd meg neki emailben, facebookon, sms-ben, akárhol, hogy vége van köztetek mindennek, aztán nyugodtan ismerkedj azzal, akivel akarsz.

Egyébként vannak ilyen emberek, akik így "szakítanak", hogy egy idő után nem keresik az embert, nem reagálnak a másik telefonjaira, üzeneteire, mert nincs bennük annyi gerinc, hogy kimondják, hogy vége.

2015. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!