Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hiszi a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a barátom, hogy bármikor megcsalhatom?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt en. 22 eves vagyok (L) a baratom 24. Minden okes a kapcsoltunkban, de nem tudja elfogadni, hogy vannak fiu barataim. Van egy pasas akit fel eve ismertem meg egy szorakozohelyen, nem volt koztunk semmi. Azota joban vagyunk es tartjuk a kapcsolatot, neha osszejarunk es elmegyunk buliba, kajaldaba,elvagyunk, de nem jarunk, nem tortent csok sem. Tok barati alapon talalkoztunk es csak elvezzuk egymast tarsasagat, nagyon vicces a srac. Van meg egy fiu baratom aki annyi idos mint en, vele is hasonloan jo kapcsolatot apolok. Na most, a baratom viszont nem orul ennek es ellenorizgetni kezdett. A telefonomban "turkalt" es amikor rajta kaptam es veszekedni kezdtunk total kivolt, hogy fb-on is irogatok a barataimmal. Pedig o maga is lathatta, hogy nincs semmi komoly. Ha nem egyutt vagyunk es mondom neki, hogy fodrasznal leszek, azt sem hiszi el, mert felhiv es kerdezi, hogy merre jarok, mintha nem mondtam volna neki, hogy mitcsinalok majd. Azota hajba kaptunk tobbszor is, nert neki problema, hogy ferfiakkal utom el az idomet, pedig ismeri a sracokat es tudhatna, hogy nem csalom meg, de nagyon ellenzi es elegedetlenkedik, azt mondja mindenki fontosabb nala. Ami nem igaz, mert sok idot vagyok vele is, es ereztetem vele, hogy szeretem ot, vannak kozos programok, vacsik, elozo honapban bowlingozni voltunk, jol ereztuk magunkat. Akkor minden rendben is van, de ha elmegyek valahova tiszta ideg lesz es hangoztatja mi a gondja. Most velem van a baj,legyek kevesebbet a barataimmal? Habar ismerve ot annak orulne ha soha nem talalkoznek veluk. Nem tudom miert van igy befeszulve es miert nem bizik bennem.
2017. jan. 25. 12:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

#10:

Minden nőt meg lehet fektetni, őket a hormonrendszerük irányítja, ha arra tudsz hatni, akkor neki nincs döntési képessége, hogy megteszi -e vagy sem. És innentől igen, bármelyik haversrác, ha rányomul és beindítja a hormonrendszerét, akkor megfektetheti az ő akaratától függetlenül :-P

2017. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogok lefekudni egyikukkel sem. A baratomat szeretem, bele vagyok szerelmes, a kapcsolatunkban minden oke, csak az zavarja, hogy ferfiakkal baratkozok. Es nem ertem a pasikat sokan azt mondjak nem lehet baratsag..aztan miert nem:D? Ha en nem akarok semmit toluk akkor nem lesz szex!! Ennyire egyszeru ez.
2017. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%

"Minden nőt meg lehet fektetni, őket a hormonrendszerük irányítja, ha arra tudsz hatni, akkor neki nincs döntési képessége, hogy megteszi -e vagy sem. És innentől igen, bármelyik haversrác, ha rányomul és beindítja a hormonrendszerét, akkor megfektetheti az ő akaratától függetlenül :-P"


Hahaha, jót nevettem, köszi, még ezen az oldalon is ritka az ekkora bődületes baromság :D

2017. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
12# nagyon gyoker vagy en csak vaaszoltam neked..mi a bajod :D h ide irtd a valaszom
2017. jan. 25. 14:17
 15/29 anonim ***** válasza:
29%

A kis írásod alapján viszonylag sok időt bulizol/szórakozol nélküle a fiú/férfi barátaiddal. Nyilván főként ezért féltékeny.


"de nem jarunk, nem tortent csok sem"


Ez pedig állati kreténül hangzik. Akkor mi történt? Csak egy kis laza seg*ből szájba?:D

2017. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

#13:

Azért mert számodra valami ismeretlen, az nem jelenti azt, hogy baromság ;-)

2017. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

De bizony 11-es, akkora ostobaságot írtál, hogy rég hallottam ennél nagyobbat. Lehet, hogy te ösztönlény vagy és a farkad után mész, mert képtelen vagy neki parancsolni, de nehogy már te tudd jobban, hogy ki vihető ágyba és ki nem. Ha valaki nem akar a másikkal lefeküdni, akkor nem fekszik le vele! Meglepő, nem?

Nekem is van barátom már jó pár hónapja és ettől függetlenül fiú barátaim is, akiket évek óta ismerek és nem, soha nem feküdtem le egyikkel és soha nem is fogok. Mert ők csak és kizárólag a barátaim! Ha valamelyik bepróbálkozna, leépíteném, mert soha nem csalnám meg a barátomat, hisz őt szeretem, nekem rajta kívül nem kell más. És ezzel nagyon sokan így vannak úgyhogy légy oly kedves és ne nyilatkozz egy egész nem nevébe, köszi.


Amúgy kérdező én biztos nem tűrném sokáig, hogy ellenőrizget a barátom, folyamatosan féltékenykedik és a telefonomban turkál.. Első ilyen után kirepítettem volna. Hogy jön ahhoz, hogy beleolvasson pl a facebook beszélgetéseidbe?! Ha van titkolnivalója valakinek, ha nincs, ez akkor is iszonyat gáz! Az én előző kapcsolatom pont ezért ment tönkre, mert az idióta exem betegesen féltékeny volt minden pasira, nem bírta elviselni azt sem, hogy nekem vannak barátaim az ellenkező nemből sem. Gyorsan le is építettem.

2017. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem azért baromság, mert számomra ismeretlen jelenség, hanem mert baromság.

Ha te csak ilyen primitív ösztönlény lotyókkal veszed körbe magad (mert igen, vannak ilyenek is), hogy megengeded magadnak ezt az ostoba általánosítást, az pedig a te hibád, nem a miénk :)

13-as voltam.

2017. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#17:

Nem vagyok ösztönlény, mint írtam a nőket irányítja a hormonrendszerük. Én férfi vagyok, engem a racionalitásom irányít, ezért is tudom használni a nők ezen gyengeségét és a magam javára fordítani (minden nő ágyba vihető :-P )


#18:

Megválogatom a partnereim, általában a korosztályomból vadászok és szeretem, ha egy nő intellektuálisan is partnerem tud lenni. Ezért elsősorban negyven feletti, lehetőség szerint minimum két diplomás, egzisztenciával rendelkező nők körében szoktam partnert választani.

2017. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19: Ugyan kérlek, a nőket a hormonrendszerük, a pasikat meg a racionalitásuk vezérli? :DDDDD Hölgyeim és Uraim, az év poénját hallhatták. Talán te nő vagy, hogy ennyire tudod kit, mi irányít? Talán mind az x milliárd nővel volt szerencséd találkozni, hogy tudd, hogy őket mi irányítja? Tégy meg egy szívességet és ne égesd tovább magad.

Az állításod úgy lenne helyes, hogy: VAN olyan nő, aki a puncija irányít, mint ahogy VAN olyan férfi is aki csak a farka után megy! De rohadtul nem igaz ez minden egyes nőre és minden egyes férfira!! Nem tudom mégis mire alapozod ezt az igen csak merész és természetesen idióta állításodat, az hogy téged csak ilyen puncijuk által vezérelt r*ibik vesznek körül, az a saját szegénységi bizonyítványod is egyben. :)


Ja és itt egy foglalt nőről van szó, akinek kapcsolata van! Márpedig egyáltalán nem vihető minden nő ágyba, mert vannak értelmesebbek is, akik még tudják mit jelent a hűség és nem csalnák meg a párjukat soha. És hiába kapálózol, amit mondtál csak egy hasra ütésszerű, orbitális nagy marhaság és az is marad.

2017. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!