Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom kiváncsiság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom kiváncsiságból?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a párom. Évek óta együtt vagyunk, nekem ő volt az első az életemben, és kíváncsi voltam, hogy milyen lehet mással a szex, mivel hogy vele nem volt túlzottan jó. Eltávolodtunk egymástól ezért történhetett meg a dolog egy másik sráccal, sajnálom a dolgot de közben meg mégis a másik srácra vágyom, mert vele viszont nagyon jó volt a szex. Nem tudok dönteni a két pasi között, de tudom, hogy ez így nem jó, nagyon nem?


Bunkó beszólásoktól kiméljetek kérlek!



2017. jan. 3. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt viszont sohasem tudtad volna meg, ha nem próbálod ki a másik fickóval"


Ez hülyeség. Azt írja, már előtte is eltávolodtak egymástól. Először kellett volna szakítani és utána összefeküdni valaki mással. Nem fordítva. Majd te is így gondolod, amikor a másik fél csinálja ezt veled ;)

2017. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

10. 'vele nem volt túlzottan jó' (a szex)

'eltávolodtunk egymástól'

Tudta ő már, hogy nem jó ez a kapcsolat. Ezért is csalta meg a gyereket.

Nem a másik csávónál derültek ki a dolgok.

2017. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék a mostanival, semmiképp sem verném át.

Az hogy közlöd az okot (ti nem avgy belé szerelmes és nem akarsz már vele együtt lenni) alap, az hogy hozzáteszed, hogy megcsaltad már rajtad múlik. Van akinek összetöri az önbecsülését és árulásnak érzi.

2017. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem is az a legdurvább, h. összefeküdtél mással, hanem h. az új csávóról annyi a max. amit el tudsz mondani, h. vele nagyon jó b*szni.

neked csak ez számít egy kapcsolatban, a szex van ennyire a középpontban?

hofy milyen a másik lelke, milyen vele beszélgetni, közös programokat csinálni, az nem számít?


ha a vaginádat szolgálod ki, akkor az lesz, amit csináltál is.


elárulod, megcsalod a párodat egy kukiért.

legalább szakíts vele, hadd találjon nálad jobbat.


te egy amolyan shallow-minded típusú csajszi lehetsz.

2017. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem a beszólások bunkók, hanem te. Remélem, két szék között esel a pad alá.
2017. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Hàt nem naon kìmèltek a bunkó beszolàsoktól! Ami jogos!!!

Csak egyet nem értek.. hogy nem tudsz dönteni.. mi az hogy nem tudsz? Egyikkel jò a sex, a màsikkal meg nem.. tehàt màr döntöttél mikor alàfeküdtél màs férfi alà.. ne alàzd màr porba a férfiassàgàt a pàrodnak hogy napi szinten eljàtszod hogy minden rendben megy, ne hitegesd ne verd àt jobban. Legyen benned gerinc és hagyd hogy màst talàljon.. jobbat, akivel ha elis romlik a kapcsolat megprobàljàk ùjra épiteni jobbà tenni.. és nem pedig menekül egy màsik férfihoz aki jobban megtudja majd dugni! Mert ez annyira gusztusztalan hogy felmerül valami probléma és nem azon van az agy megprobàljàk épiteni,helyrehozzni,hanem lesz egy harmadik is a képben! Most õszintén neked hogy esne ha megcsalnànak és mintha misem történt volna dolog megy? Ha te kerülsz majd ien helyzetbe ne sirjàl, hisz az ien lànyokat a pasik nemigazàn nézzik nõnek, sem megbizhatónak és hűségesrõl neis beszéljünk!! Szoval tàlalj ki hogy viszketet és ő nem tudta jol megkaparni!!! Màst nemtok erre mondani!!

2017. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
7-el értek egyett !Minden a hozzààllàsodon mulik és hogy mennyire szereted a pàrodat mondjuk te semennyire sztem !A másik az hogy sztem ha a szex nem működött akkor kilehet erre talàlni sok pózt stb !Ha egyàltalàn nem kívànod akkor màr régen szakitani kelett volna a jelenlegi pasiddal és utana összefeküdni màssal !Azt még megérteném hogy ha másgondok is lennének nem csak szex hanem család vagy anyós stb de akkor sem ez a megoldás!
2017. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Kérdező. Figyelj , és okulj! A hugim megcsalta a párját, de gyerek, és házasság is volt. Elment a gyerek után akivel jó volt a szex, másnap meg otthon is volt. A gyerek közölte hugimmal, hogy csak szexelni akar , meg olyan nő nem kell párkapcsolatra akit a férje meg a gyerekei mellett így el lehet vinni. Az ilyen nő csak arra való. Ezek után a sógorommal meglátogattuk a gyereket. Felépült, és elköltözött. De a hugim albérletben él azóta a volt sógorom meg a házban maradt. Ez a közös szülői felügyelet van vagy mi a szösz. Kisvárosban élünk, és a huginak csak arra lennének partnerei, komoly kapcsolatot nem akarnak. Vagy elköltözik a gyerekekkel, vagy nélkülük olyan helyre ahol nem ismerik, de egyedül is van. Nagyon nehéz, és nagyon felelőtlen dolog is.
2017. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#14 Most miért kéne feltétlenül komoly kapcsolat neki? Nem akar a mostani kapcsolatában lenni, jött valaki, akivel lefeküdt, de ennyi, nem mindenki akar az egyik elkötelezősédből a másikba ugrani.

Mindamellett, hogy jobb ha nem jut idáig a dolog és még a tényleges aktus előtt szakítasz a pároddal...

2017. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!