Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom kiváncsiság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom kiváncsiságból?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a párom. Évek óta együtt vagyunk, nekem ő volt az első az életemben, és kíváncsi voltam, hogy milyen lehet mással a szex, mivel hogy vele nem volt túlzottan jó. Eltávolodtunk egymástól ezért történhetett meg a dolog egy másik sráccal, sajnálom a dolgot de közben meg mégis a másik srácra vágyom, mert vele viszont nagyon jó volt a szex. Nem tudok dönteni a két pasi között, de tudom, hogy ez így nem jó, nagyon nem?


Bunkó beszólásoktól kiméljetek kérlek!



2017. jan. 3. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Kíméld meg magadtól mindkettőt. És majd jusson eszedbe ez az eset, amikor téged csalnak meg. :)
2017. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem tudsz dönteni? Van egy régi kapcsolatod, ami nem igazán működött. Van egy új, ami szuper. Persze a helyes megoldás az lett volna, hgy megpróbáljátok rendbe hozni, ami nem működik, mert több évet azért nem kellett volna veszni hagyni, de most már valószínűleg késő.
2017. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Őszinte leszek veled, pont az ilyen idióta p**sákat utálom a legjobban kedves kérdező. Minek is kéne gerincesnek lenni és szakítani a pároddal ha nem tetszik ott, inkább csiga módjára odacsúszni egy másik f**zba, igen az kellett neked.

Szerintem ezt a hangnemet érdemled.


24/F

2017. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél az elsővel csak azért mert már évek óta együtt vagytok. Ami nem megy nem kell erőltetni.
2017. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szergej55 ***** válasza:
77%
Ééééééés beindult a fäszkörhinta. Gratulálok, ebből nem nagyon van kiút.
2017. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
K😃rva....😉
2017. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem beszélted meg a pároddal hogy csináljatok valami jobbat az ágyban? Most komolyan, szerinted az aki szeret, és tudna a bajaidról, az nem kezdene el jobban hajtani hogy jó legyen neked is?


Idióta vagy, és cseszheted az egészet, a helyedben a szemébe se mernék nézni a páromnak.

2017. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

"Bunkó beszólásoktól kiméljetek kérlek!"

Miért, te kímélted a párod?

Évek óta együtt vagytok, de vele nem élvezted a szexet. Hogy-hogy ezt nem tudtad megbeszélni, évek alatt nem lehetett volna tenni azért, hogy megkapd, amit akarsz?

Szerintem mondd el a párodnak, majd ő eldönti, csak hogy kíméld magad még a döntéstől is. (Ha van esze, a szakítás mellett dönt egyébként.)


21/L

2017. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy kímélünk a bunkó beszólásoktól, az ilyen gerinctelen lotyók nem érdemelnek sem normális tanácsot, sem azt, hogy egyáltalán emberszámba vegyék őket - hiszen te nem ember vagy, hanem egy féreg, szóval ennek megfelelően is leszel kezelve :)


Rajtad áll, van-e valami minimális gerinccsökevény vagy tartás benned, ha van, akkor bevallod a párodnak, mit tettél. Aztán ha van némi esze, kihajít, te meg szállhatsz boldogan f-szról f-szra.

2017. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ez az oldal hemzseg az erkölcsi fároszoktól. Itt mindenki olyan qrva jól tuja, mit kéne csinálni, csak éppen fogalmuk sincs a való életről.

Ne törődj velük, foglalkozz a saját problémáddal. Az eset azt jelzi, hogy nem a mostani párod az ideális partner. Ezt viszont sohasem tudtad volna meg, ha nem próbálod ki a másik fickóval. Leéltél volna egy életet boldogtalanul, és kielégítetlenül. Csakhogy kipróbáltad mással, és kinyílt a szemed. Az ember pedig boldogságra vágyik. Mindenki. (Még az itt hülyeségeket írogató gerinctanulmányok is.) Teljesen természetes tehát, hogy elbizonytalanodtál. De vedd tekintetbe, hogy a régihez csak a megszokás köt. Nem vagy, soha nem is voltál szerelmes belé. Hiba volt ugyan összekötni az életedet vele, de mivel ő volt az első, ez a tapasztalatlanságod rovására írható. Most az a dolgod, hogy találj egy olyan fickót, akibe szerelmes is tudsz lenni, és aki az ágyban is megfelelő partner számodra.

(Jöhet a lepontozás, fiatalok. Ahhoz értetek.)

2017. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!