Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja rendbe hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja rendbe hozni a feleségem a kapcsolatunkat, ha egyszer ő ment félre?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azt tanácsolná, hogy kérdezzem meg tőle, megtettem, de okokat az istenért nem mondott, csak hogy egyszeri alkalom volt, ő hibázott, megbánta, stb. Ezzel a kérdéssel csupán azt szeretném kideríteni, hogy ilyenkor általában mi megy a női fejben, mert ötletem sincs. Ha szeret, miért csal meg? Ha nem szeret, mit akar tőlem? Nem vagyok gazdag. Ha hibáztam, miért nem mondja meg? Ha meg ok nélkül csak meg, akkor meg, akkor mi alapon vár el bármit tőlem? Még csak nem is raktam ki, én jöttem el otthonról. Nem értem, engem csaltak meg, miért ő raplizik, mi oka lehet rá egyáltalán?
2016. szept. 11. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak részeg volt és azért történt
2016. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Aki szereti a másikat, nem csalja meg.

A volt csajom miután lebukott, még engem hibáztatott. Sőt azt mondta, ha éreztem, hogy gond van, miért nem léptem közbe.

Ez szerinted normális?

Az ilyen ribizliket el kell felejteni, vannak sokkal normálisabb nők.

Értelmet ne keress benne, ha komolyabb lett volna a faszival, már kirakott volna, és akkor nem akarná rendbe hozni.

2016. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha lefeküdt vele, akkor nyilván komoly volt, mert ez nem olyan, mint a hasmenés, hogy nem lehet visszatartani.
2016. szept. 12. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!