Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarja rendbe hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja rendbe hozni a feleségem a kapcsolatunkat, ha egyszer ő ment félre?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azt tanácsolná, hogy kérdezzem meg tőle, megtettem, de okokat az istenért nem mondott, csak hogy egyszeri alkalom volt, ő hibázott, megbánta, stb. Ezzel a kérdéssel csupán azt szeretném kideríteni, hogy ilyenkor általában mi megy a női fejben, mert ötletem sincs. Ha szeret, miért csal meg? Ha nem szeret, mit akar tőlem? Nem vagyok gazdag. Ha hibáztam, miért nem mondja meg? Ha meg ok nélkül csak meg, akkor meg, akkor mi alapon vár el bármit tőlem? Még csak nem is raktam ki, én jöttem el otthonról. Nem értem, engem csaltak meg, miért ő raplizik, mi oka lehet rá egyáltalán?
2016. szept. 11. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Szeret téged.

Talán volt egy nehéz időszaka, minden összejött, elgyengült és valaki kihasználta az alkalmat. Ez nem mentség persze. Mindenki hibázhat egyszer.

2016. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg egyszeri botlás volt, akkor valóban lehet, hogy rájött, más- főleg nem egy tévedés- közel sem tud annyit nyújtani, mint te tudsz (érzelmileg, stabilitás, egyetértés, akármi tekintetében). Simán előfordulhat, hogy tényleg megbánta és szeretné semmissé tenni. A félrelépésnek nem feltétlenül csak az lehet az oka, hogy te elrontottál valamit vagy ő nem szeret, lehet, hogy simán csak langyos kaki volt a kapcsolatotok és valamivel fel szerette volna pezsdíteni- nem a legjobb módszert választotta, ha így volt, de ha jóvá akarja tenni, akkor valószínűleg erre ő is rájött.


Gondolom én ezt így, olyan nőként, aki még sosem csaltam meg senkit, de megpróbáltam magam beleélni a helyzetébe.

2016. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Te mit akarsz? Főleg ezt kéne tisztáznod, aztán eldönteni, hogyan tovább. Vele, vagy nélküle.
2016. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

En elneztem egy egyszeri alkalmat es jobb lett a hazassagunk, nem bantam meg. Nekem annyit mondott h ott es akkor nem tudott ellenallni es hizelgett a dolog az egojanak...unta a kapcsolatunkat, nem igazan miattam hanem ez egy emberi dolog, megesik.


Egy 10 eves hazassagot ezert nem rugok fel, a tuske bennem van de azota se beszeltunk rola es mindent megtesz azert, h jovategye, szoval vegulis a hazassagunk jobb lett mint elotte. Szeret teged ezert banja, de sokan hibaznak...ez van.


36/F

2016. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze, hibázhat mindenki, de a következményeket is vállalni kell.

Nyilván válni akarok. Megcsal, nem lehet vele megbeszélni, mégis mi mást tehetnék?

2016. szept. 11. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akar róla beszélni, akkor mégis hogy akarja rendbe hozni? Ezt nem értem, a rendbehozásnak az őszinte és nyílt kommunikáció a módja.

Lehet csak a megszokás egyébként. Mióta voltatok házasok?

2016. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Négy éve. Most úgy érzem, elég sokat tettem érte ezalatt és minden ment a kukába.
2016. szept. 11. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi hulye van ebben az orszagban? Barmilyen szexualis kapcsolat massal az adott partner megalazasa. Ebben nincs botlas, hibazas egy ilyen dolog visszafordithattatlan ees megbocsajthatatlan es azonali valashoz vezet barmi is a magyarazat. Es ezt ferfikent mondom egy 20 eves parkapcsolatban soha felre nem lepokent.
2016. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
42%

Koma, az élet kemény. De ne sz*rj be, azért van itt a Feri, hogy jól megmondja a frankót.

Válasszuk szét a dolgot 2 részre: miért ba**ott félre és most miért akar visszatáncolni. Úgy jobban megérted a tutit.

1. Azért ba**ott félre, mert állt a pecke. Mert sz*rba se néz téged. Mert fontosabb volt egy neki álló káré, az eres deres, mint a te, és a több éves kapcsolatotok, a házasságotok. Amikor odatartotta a kis mézescsuprot a méteres kékeresnek, na akkor nem gondokodott rajta, hogy férjes asszony. Ki lett fugázva rendesen, nem volt ott semmi más gondolat.

2. Azért akar visszatáncolni, mert a másik kannak vagy nem kell, vagy nem volt jó az isteni fallosz. Fene tudja - mindenesetre bármi is az indok, nem jött be neki a "váltás". Sebaj, egy tüzelő nőstény mindig rendelkezik B tervvel.

Koma, mi koppant?! Ejj, leesett, hogy te vagy a B terv? Na, szép, nem vagy te reménytelen.

Tehát erről van itt nagyba' szó. Ez az asszony nagyba'szó.

Döntsd el, mit akarsz, mennyit ér meg neked a dolog. Te tudod, mit bír a gyomrod. Majd szólj, mi lett. Írok belőle egy jó krimit.

2016. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kovács István09 ***** válasza:
79%
Én megértelek. Sokan mondják a "mindenki hibázhat" szöveget, amivel annyi a bajom, hogy ilyen dologban nem hibázhat senki. Én nem is hívnám hibának. Keress egy normális nőt, ennyi. Sose fogsz rá úgy nézni, mint előtte hidd el.
2016. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!