Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek se jutna eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek se jutna eszetekbe ebből, hogy esetleg megcsalt a párotok?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a párom, párszor szexeltem mással, és kikezdte a vad menet a nemi szervemet, piros, sebes, karmolt. Azóta nem is tudok szexelni a párommal, míg rendbe nem jön. Eszébe sem jutott, hogy mástól lett ilyen, pedig még rá is kérdeztem, meg se fordul a fejében, hogy esetleg megcsalom? Azt mondta, ne beszéljek hülyeségeket, úgyis tudja, hogy nem csalom meg.

Fokozatosan sebesedett ki a nemi szervem, az elején csak érzékeny volt, most meg már ilyen.

Azt nem mondom meg, hogy F vagy N vagyok, csak annyit, hogy 21.


2016. júl. 18. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös neked mi bajod van? A kérdezó párja nem csinált semmit!
2016. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus női dolog. Amúgy én is csináltam már vad meneteket de férfiként soha nem sebesedett ki viszont több nőtől is hallottam már ebből is arra következtetek, hogy a kérdező nő de ez igazából lénygtelen. Én gondolnék rá, nem bízok meg 100%-ig senkiben!
2016. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

11: A kérdező párja nem csinált semmit.

Pedig azért általában kettőn áll a vásár. Az emberünk nyilván nem részesül olyan szexuális élményben, amilyenre vágyik. Persze nem az lenne a megoldás, hogy megcsalja, hanem az, hogy beszél a vágyairól. Ha nem tudnak szexuálisan egy hullámhosszra kerülni, akkor pedig el kell búcsúzni.

Akár férfi vagy, akár nő, egy gyáva kukac vagy, amiért otthon nem vállalod fel a vágyaidat, vagy nem mersz kilépni egy olyan kapcsolatból, ami nem működik. Helyette gátlástalanul becsapod, átvered a párod. Pedig a kérdésből az derül ki, hogy szinte magad is szeretnél lebukni. Legyél már ember, és vállald önmagad!

2016. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valakinek ez ne legyen egyértelmű.
2016. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És most örülsz magadnak kérdező?
2016. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra.
2016. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így a sok válasz után sem árulod el a nemed? Csak kíváncsi lennék, hogy a tippelők közül kinek lesz igaza...
2016. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is nő az illető, én is az vagyok és jártam már úgy, hgy egy idő után kidörzsölődött, sebes még sosem volt. Azért minden esetre felkeresném a nemibeteg gondozót, a páromat pedig elkerülném a helyedben, legalább ennyi gerinc legyen benned, hogy nem fertőzöd meg.

Egyébként ha megbíznék benne, akkor lehet, hogy nem ez lenne az első gondolatom, de másodikként mindenképp felmerülne, senkiben sem szabad megbízni teljesen. Egyszer elkaptam nőként valami viszketős nyavalyát valószínűleg a strandon, de akkor is felmerült bennem, hogy nem-e a páromtól kaptam el, aztán rajta később jelentkeztek a tünetek, így ezt a lehetőséget kizártam.

Úgyhogy érdekes, hogy ennyire vakon szeret vagy ennyire megbízik benned.

2016. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!