Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de elvileg nem is emlékszik rá?

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőmmel lassan 1.5 éve együtt vagyunk, minden tökéletes volt sose gondoltunk másra, nagyon szerettük egymást, de kb 1 hónapja kérte, hogy 2 hétig szüneteljünk kicsit, mert szeretne kint lenni haverjaival stb ( amit eddig is megengedtem ezert nem ertettem ). Volt egy nála 5 évvel idősebb fiu akivel beszélgetett találkozgatott, egyszer azt hazudta hogy tanulnia kell ezért nem találkozhatunk de közbe a fiuval volt, és egyik nap a barátnőm, neki egy barátnője, ez a fiú és annak a haverja mentek át a fiuhoz inni stb. Nagyon durván berúgott a barátnőm, a fiu meg csak itatta itatta ( ezeket mind ő mesélte szóval sose lehet tudni ) és 2 hétig semmit nem tudtam, csak most vallotta be, mikor a fiu lepattintotta őt, hogy elvileg megcsalt vele. Most itt nagyon h*lyének néztem nem értettem, de azt mondta nem emlékszik semmire, neki is a fiu mesélte. Annyira emlékszik hogy a barátnője meg a masik fiu is elmentek kulon ahol pettingeztek is, de ő csak felment fiuhoz mert hánynia kellett, aztán kiterült ágyon, és utána már semmi emléke nincs. Azt mondja folyamatosan itatta őt, de ennyire belehet rugni hogy semmire ne emlékezz? Na mindegy azután még én könyörögtem ( mármint mikor meg nem tudtam semmit ) hogy legyünk ujra együtt, mert nagyon szeretem de nem akart mert olyanokat mondott, hogy ő nem volt boldog meg ilyenek, most viszont miután elmondta szakítottam vele, de folyamatosan visszakönyörögte magát, én meg egyszerűen túlságosan szeretem őt, de utálom is egybe ezért. Elképzelhető hogy nem volt semmi, csak a fiu hazudott, (szerintem nem) vagy tényleg nem emlékezhet semmire? Lehet beginázták? Nemtudom csak hogy még utána a fiuval találkozott 2x elvileg csak hogy ezt megbeszéljék, és ekkor pattintotta őt, mert a fiu semmit nem akart erről mondani. Én nem bírok vele szakítani mert nem bírom nézni hogy bántja magát stb. Szerintetek megérdemel még egy esélyt? Folyamatosan írja hogy szeret mondta hogy ha akarom adjam vissza vagy bármi, szóval neki mindegy csak maradjunk együtt, nagyon megbánta stb stb, de nem tudom. Csak azt tudom hogy nagyon nagy papucs vagyok, na mindegy mert szerelmes vagyok belé, de most így nem is tudom hogy mondjam, a szívem 2 részre van osztva, amikor nem gondolok erre szeretem meg minden, de mikor ez eszembe jut és jobban belegondolok utálom nagyon, szóval mondtam neki hogy csak rajta múlik hogy sikerül e ezt az utálatot kiűzni. Ti mit csinálnátok helyemben, csak kíváncsiságból. 17/F 17/L

2016. jún. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Öszinten szolva, en a helyedben szakitanek vele. Mellekelnek egy noteszt, hogy ezt irhassa bele elsönek, nehogy elfelejtse!



Ez az egesz nagyon ugy hangzik, hogy kereste ezt a szituaciot. Függetlenül attol, hogyan törtent, nem hinnem, hogy az elözmenyek arra utalnanak, hogy ö ezt nem szerette volna.

2016. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, én szerintem is ez van. Mert olyanokat is hozzám vágot még, hogy ha azt mondanám ne beszéljen azzal fiuval szakítana velem, amiket elvileg nem gondolt komolyan de full más volt, nem lehetet ráismerni ebben a 2 hétben. Ja, és nem is írtam, hogy néztem egyszer telefonját és azt írta barátnőjének hogy nem bírja ki hiányzik neki az a fiú. Szóval elég sok okom lenne szerintem szakítani. Ha megbánta ha nem. Az biztos következő hasonló dolognál már nem érdekelne.
2016. jún. 21. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Eleg sok okod LENNE?", A "következö hasonlo dolognal" mar következmenyekkel is kellene szamolnia?


Ne haragudj, de van neked önertekelesed? Ha a tükörbe nezel, akkor egy papucsallatkat latsz?


Meg ha belül a szivem is megszakadna, olyan ridegen es megalazoan dobnam ki azt a lanyt, hogy szegyenebe apacaneveldebe vonulna es meg az uborkat is szeletelne, mielött hozzaerne!

2016. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele! ennél csak jobbat érdemelsz! és még nagyon fiatal vagy ahhoz, h. papucsként kezeljenek, ezt később hagyd egyetlen nőnek sem, a szerelem ne vegye el az eszedet, ha a csajod úgy szeretne, ahogy nem szeret, nem kavarna a haverjával, ennyi.
2016. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
javítom: ezt később SE hagyd...
2016. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődet annyira le tudják itatni, hogy arra sem emlékszik, hogy mással szexelt akkor mit várhatsz tőle a későbbiekben amikor esetleg a feleséged lesz? Ha ő ezt az életet szereti amelyben leitatják és lefektetik akkor inkább engedd el. Te sem éreznéd jól magad vele a későbbiekben és valószínűleg ő sem érezné jól magát veled és nem azért mert rossz ember vagy csak mert másra vágyik. Nem kell kiűzz magadból semmi utálatot, ne foglalkozz vele, inkább keress magadnak egy hozzád illő komolyabb lányt.
2016. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ìgy nem fog mūködni, te is érzed legbelül. Jön majd jobb es hamar ràjössz, hogy jól döntöttél. Hajrà!
2016. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!