Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen jeleket vettetek eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket vettetek eszre mikor parotok megcsalt? Hogy viselkedett?

Figyelt kérdés
termeszetesen annak a valaszat valaszat varom akivel sajnos megtortent vagy eppen csalt.telefondugdosas,kedvesseg,meg tobb szex vagy eppen kevesebb szex?milyen jelekbol kovetkeztettetek a megcsalasra?hogy viselkedett a csalo?
2016. jún. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy belementem a távkapcsolatba. Kéthetente találkoztunk egy hétvégére, így emiatt sajnos semmilyen jelét nem tapasztaltam annak, hogy megcsal, nagyon jól el tudta rejteni a dolgot 3 napra. Végül úgy derült ki, hogy akivel megcsalt, bevallotta nekem a dolgot, nem bírta tovább a lelkiismerete... Szóval azóta ki van zárva számomra az ilyesmi, nagyon könnyen hülyére tudott így sajnos venni.
2016. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jóval türelmetlenebb lett velem, nem foglalkozott azzal, hogy én bizonyos hülyeségeiről mit gondolok, előfordult, hogy nem mondta meg hogy hova megy... és persze ahogy sejthető, a szex mennyisége és minősége is jelentősen megcsappant. Havonta kétszer csináltuk csak és az is pocsék volt. Pofákat vágott és türelmetlen volt velem az ágyban is.
2016. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pandas74 ***** válasza:
100%
Pontosan ugy ahogy a kettes leirta....maskepp viselkedett mint elotte.Erezhetoen nem voltam fontos a szamara.Hisztizett amikor ugy alakult ,hogy csak nehany nappal kesobb indultam vissza kulfoldre dolgozni,ha ottt hon voltam em torodott velem,orakat ult a gepe elott...kulon utakon jart....igyhat rakerdeztem!Bevallotta.
2016. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefondugdosas dolog stimmel. Bunkobb lett a stilusa is velem es ami total egyertelmuve tette,hogy a zselezett hajjal,totalis parfumaradatban elindult motorozni.. a "szuleihez".!!Amugy szex volt ugyanugy.Gondolom az ujnal meg nem kapta meg(meg tinik voltunk).
2016. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!