Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Velem van a baj ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ha eddig mindegyik párom megcsalt?

Figyelt kérdés
Volt 3 komoly kapcsolatom, 3éves 4éves, meg egy 2 éves. mindhárom fiú megcsalt. bennem van a hiba? lehet még olyan kapcsolatom ahol nem lesz,vagy ez csak egy szép álom?
2016. máj. 31. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
létezik olyan kapcsolat ahol a felek nem csalják meg egymást?
2016. máj. 31. 18:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veled. Rosszul választasz.
2016. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi alapján benned is lehet hiba, de az is lehet, hogy a volt párjaid voltak gyávák.

Sok parkapcsolatban van félrelépés, de ezeknek mindig megvannak az okai. A leggyakoribb, a kommunikáció hiány, ötvözve némi gyenge jellemmel. Értsd: mikor probléma van, nem beszélik meg, nem oldják meg a felek, hanem hagyják addig fajulni, amíg szakítás, vagy megcsalás lesz. A sok veszekedés, elhidegülés is felírható a rossz kommunikáció rovására. Persze, ott van az is, hogy az illető simán csak gyökér.

Szóval nem, nem minden kapcsolatban történik ilyesmi, és igenis vannak boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatok is, csak azért folyton tenni kell, ápolni. Sokaknak ehhez fel kell nőni agyilag, ami nem olyan egyszerű.

2016. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen,mert jólakott férfi,nem akar étterembe menni.
2016. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Veled is. Meg kellene tanulnod szelektálni a rád nyomuló férfiak között, vagy továbbra is csak 2-3 éves kapcsolataid lesznek. Ami persze nem gond ha neked pont ez a célod, mert mondjuk szereted a változatosságot, de ha legközelebb egy ténylegesen komoly kapcsolatot akarsz akkor tedd magasabbra a lécet. Mert gondolom nem voltál eddig túl sokáig egyedül azután hogy véget ért az egyik. Jól sejtem?
2016. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy tunya vagy, és látják rajtad, hogy simán megtehetnek mindent, amit akarnak.
2016. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt is jó lenne tudni, mondtad e a többinek h megcsalt az előző. Nem hinném hogy konkrétan igy megfordulna a fejekben, de ezzel azt sugallod, hogy téged el lehet árulni. Feltéve ha mondtad. Ha így van, legközelebb ne tedd.
2016. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csalj meg te is mindenkit... nem szabad ezt túl komolyan venni
2016. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

errol az exem jutott eszembe, akit szinten allandoan orrba-szajba csaltak.

Mikor jartam ele, ra kellett, hogy jojjek, nem biztos, hogy a lanyok voltak a szemetek.

Ha nem lettem volna tokos csaj, vele maradtam volna, es en is inkabb mashol potoltam volna a hianyossagokat.


Ja, es senki ne jojjon azzal, hogy segiteni kell neki fejlodni v akarmi.

Ez a pali ez... ez... nem tudom megfogalmazni. Agyilag 12 eves szintjen van, es ha vki szol neki, h nem biztos, h az ugy a legtokeletesebb, nem is hederit ra, es ugyanaz csinalja, mint eddig.

2016. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem a másik fél hibája, hanem azé, aki csalt. Ha probléma van, kinyitom a szám, és kimondom, nem félre járok.
2016. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!