Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan hodithatom vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hodithatom vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 eve vagyok a parommal. Most kulfoldon van, de nem reg egy hetig sokat vitatkoztam vele jogosan. Nem az a belekotos fajta vagyok. Viszont volt sok problemank, mert eleg nehez vele. A lenyeg, hogy ugy erzem van valakije. Nem kapcsolat, de erzem valamit eltitkol. o azt monja nincs, es szeret elakar venni, es szeretne, hogy amig haza jon menyjek ki hozza. Furan eltunedezik, es erzem, hogy nem a baratok miatt. Viszont erzem, hogy szeret meg mindig, csak helyre kene hoznunk a dolgokat. En felek, hogy ennek ellenere egyszer csak bejelenti, hogy igen van valaki, es ot akarja. Elso sorban ertelmes ferfiak valaszat varom, hogy mit tegyek? Szeretem csaladot tervezunk, de egy jelenleg tavkapcsolatban, mit tudok tenni, azon kivul, hogy egy honap mulva utana megyek, mit tudok tenni, hogy ujra a regi legyen, es ne veszitsem el egy masik miatt?
2016. jún. 13. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ha megengeded, hogy válaszoljak: ne legyél hárpia. Azzal, ha rémeket látsz, csak magadnak és a kapcsolatotoknak ártasz. Ha érzed, hogy szeret, és az egész probléma csak annyi, hogy eltünedezik, akkor elég kicsi az esélye, hogy volna bárkije is. Gondolom dolgozni ment ki, simán lehet, hogy emiatt tünedezik el. Illetve kint eleinte egy kicsit kacifántosabb mindent elrendezni, nem eltévedni, minden papírt összeszedni...stb. Nem egyszerű ez az egész. Plusz az albérlete vagy lakása fix? Vagy csak kiment valahova, ami lehet nem is tetszik neki, esetleg keresgél másikat...annyi, de annyi minden reálisabb a leírásod alapján, mint egy másik nő, hogy oldalakat lehetne teleírni.

Ne legyél paranoiás.

2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki ilyenekkel nincs problemaja. epp ez az, hogy nem vagyok az a harpia tipus. Jol ismerem. Harom ev alatt egyszer sem ereztem ezt, hogy lenne... Viszont ugy erzem csak megerositesre var, es ha van is, meg mindig inkabb hozzam huz a szive. Remelem jol erzem, es nem fogok pofara esni, ugy hogy mindent megteszek.
2016. jún. 13. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!