Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? 18/L

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve együtt voltunk már a párommal, amikor egy buliban túl sokat ittam és az egyik barátnőm megcsókolt, én pedig hagytam neki...

Nem vagyok biszexuális és szeretem a barátomat, szóval ez csak amolyan részeges "játék" volt a részünkről.

Ez attól még megcsalásnak számít? Mégsem olyan, mintha egy fiúval lettem volna...

18/L


2016. máj. 3. 19:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak szórakozás ;)
2016. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én a 2-nek adok igazat. Viszont kinek mi számít megcsalásnak. Ezt te magad döntsd el ne mások mert lehet megnyugszol hogy oké sokan azt mondják nem megcsalás közben meg ha kiderül párod nem örülne neki. Vele beszéld meg.
2016. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 90-ben született F.. ***** válasza:

A párodon múlik, hogy ez megcsalásnak számít e.

Egyébként nálam megcsalásnak számítana.

Ezért nem szakítanék (ha fiúval csókolóztál volna, akkor fixen szakítás), de második ilyennél búcsút vennénk egymástól.

2016. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
#9: A 7-es férjeként írom, hogy nagyon ostobának és korlátoltnak kell lenni, ahhoz, hogy ennyi alapján ezt így kijelentsd. A feleségemnek én vagyok a második férfi az életében, szóval igen messze áll attól amit írtál róla és nagyon jó feleség, büszke vagyok rá, hogy Ő életem párja és hogy érdemesnek tartott arra, hogy hozzám kösse az életét, szóval amíg én nem mondom rád, hogy prűd pitsa addig Te is tartsd meg kérlek a megjegyzéseidet magadnak és/vagy szívjál gázt!
2016. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek más számít megcsalásnak, ezt magadba kell eldöntened.

Ha engem kérdezel, szerintem nem megcsalás

18/L

2016. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem, szerintem ez nem megcsalás. Semmi érzelmi szál nem fűz a barátnődhöz, és gondolom a barátod sem fog izgulni hogy el fog téged hódítani :)

A többi válaszoló szerintem nincs vele tisztába hogy mennyi ember kipróbálja ezt a dolgot. És ha részegen csinálta akkor mi van? nem hinném hogy ez akkora tragédia lenne. Kipróbáltátok ennyi.

2016. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Valaki szemében megcsalás, bár mivel részeg voltál így végülis nem olyan rossz a dolog.
2016. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha jó csajjal smároltál a barátod nem haragszik...ha rondával akkor igen....ez biza így van
2016. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás abban a kategóriában, mintha férfivel tetted volna. De ha szereted, a tested és önmagad is csak neki add. És viszont.
2016. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!