Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? 18/L

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve együtt voltunk már a párommal, amikor egy buliban túl sokat ittam és az egyik barátnőm megcsókolt, én pedig hagytam neki...

Nem vagyok biszexuális és szeretem a barátomat, szóval ez csak amolyan részeges "játék" volt a részünkről.

Ez attól még megcsalásnak számít? Mégsem olyan, mintha egy fiúval lettem volna...

18/L


2016. máj. 3. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Hat szerintem sok fiut meg izgtna is ez..van aki nem akadna ki miatta
2016. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Csajszi,ez bizony megcsalás volt!!!!
2016. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Szia


Én mai világban már mindent eltudok képzelni. Szerintem ne haragudj de rosszabb mintha fiúnak hagytad volna. Az alkohol meg semmire sem mentség, ugyanis mindenki maga dönti el mennyit iszik és hogy mikor kell az alkoholnak megálljt parancsolni.

2016. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 opened paradise ***** válasza:
100%
Téged nem zavarna,ha a barátod egy másik sráccal csókolózna?
2016. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom, amikor arról beszéltünk, hogy lánnyal megcsalás-e/tetszene-e neki, azt mondta, hogy ez olyan keserédes dolog. Egyrészt baromi izgató lenne számára, ha egy másik nővel látna engem, másrészt rosszul érezné magát, hogy más is úgy ér hozzám ahogy csak ő érne.


Én persze sose csináltam ilyet, csak beszélgettünk a témáról. Szóval "megcsalásnak" venné is, meg nem is.

2016. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem megcsalás, kérdés lezárva :)
2016. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
A vőlegényem előtt smároltam másik csajjal. Aztán közösen le is szoptuk. Aztán volt még ez meg az. Szerintem ez nem megcsalás xD .
2016. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Imádom nézni, ahogyan a feleségem egy másik nővel van együtt, egyáltalán nem érzem magam rosszul tőle, fel is vetem neki, hogy lassan megint kellene egy hármas.
2016. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

#7 ribi vagy

Határeset, büszke ne legyél rá.

2016. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Miért lenne 7-es ribi?

De most komolyan.


Sztem tuti csaj vagy 7-es ;)

2016. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!