Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire számít megcsalásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít megcsalásnak, hogyha két ember szerelme csak virtuálisan létezik?

Figyelt kérdés
Úgy értem csak facebookon beszélgetés,amiben volt "szeretlek",valamint telefon hívás is.
2016. ápr. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te párod beszélne más lánnyal/fiúval és azt mondaná neki, hogy szeretlek, te megcsalva éreznéd magad?
2016. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, lol. Ez szakító ok.
2016. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés, légy szíves valaki magyarázza el, aki érti, mert nekem ez iszonyat magas.

Szóval: ha párkapcsolatban élsz, akkor miért más férfinak/nőnek mondod, hogy szeretlek??! Miért nem szakítasz és jössz össze azzal, akit szeretsz? Ez tényleg ilyen bonyolult lenne? Fordított esetben neked biztos jól esne, ha a párod másnak mondaná, hogy szereti..

2016. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen velem is volt még kamaszkoromban. Mindig kellett egy virtuális barát mert az igazi kapcsolatomban nem voltam boldog. És te sem vagy az ha kell egy "virtuális szerető". Én szakítottam az akkora barátommal, és most pont egy olyan sráccal vagyok együtt akit neten ismertem meg. És megadta azt ami hiányzott az életemből. Távkapcsolat után, mostmár lassan két éve együtt élünk és imádjuk egymást.

Gondolom hogy a kérdést azért raktad ki mert arra vársz hogy majd mindenki azt mondja hogy jaj ez nem gáz. És csak azért akarod ezt mert félsz lépni. Bizonyára nem mered otthagyni a mostani kapcsolatodat mert olyan megszokott és egyszerű. De ez így nem megoldás. Szakíts a mostani pároddal, gyere össze azzal akit szeretsz, és hidd el boldogabb leszel.

2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Full mindegy, hogy megcsalás-e, mert innentől kezdve semmi értelme benne lenned a jelenleni (nem virtuális) kapcsolatodban.
2016. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer veled is megcsinálják ezt, és akkor rájössz te magad is, h mennyire számít megcsalásnak!!!! Sok normális, szerető ember meg keresi a párját, de az ilyenek mint te elveszik az ember önbizalmát, amitől aztán egészséges kapcsolatban sem tud lenni félelmek nélkül...
2016. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érzelmileg az, én csak chatszexelni szoktam, de ott nem hangzik el, hogy szeretlek az szerintem más :-)

38/F

2016. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!