Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két lánnyal randizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lánnyal randizgat párhuzamosan, az megcsalásnak számít? L

Figyelt kérdés

Bevallotta, hogy néhányszor már találkozott egy lánnyal, de velem is szeretne. Egy ideje már ismerem, nagyon kedvelem, nem az álompasim, de bejön külsőre, a dumája és a belsője még inkább. Elhívott valahova. Ha ennek tudatában elmegyek, akkor én szabotálom a kialakulóban lévő kapcsolatát? Nem akarom, hogy én legyek az, aki mástól elcsábítja vagy akármi. Rosszul döntök, ha igent mondok a találkozóra?

Tartsam vele testileg a távolságot, ha mégis elmennék a találkozóra, mármint ne engedjem, hogy megcsókoljon stb.?


2016. ápr. 13. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát csak gratulálni tudok ha ezek után te leállsz vele...

És ha a másik csajt választja majd és téged csak dugni akar?Gondolkozzál már.

2016. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt, hogyan számítana megcsalásnak?
2016. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem a barátnője, csak ismerkednek, alig ismeri.
2016. ápr. 13. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Alpári tahóságnak számít.
2016. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem velem szemben lenne megcsalás, hanem a másik csajjal szemben. Nem? Az a kérdés, hogy az-e egyáltalán.
2016. ápr. 13. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem megcsalás, de komoly ember nem randizik egyszerre több emberrel. Ha én komoly kapcsolatra vágyom és megbízható vagyok, akkor nem tartok több vasat a tűzben. Ő valószínűleg semmi komolyat nem akar, egyikőtök irányába sem táplál mély érzelmeket. Ennek tudatában dönts.
2016. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Csak hogy megértsd. Neki viszket a p.ö.cse, biztosra akar menni. Mindegy kivel, csak belógathassa egy meleg punciba. Normális ember, nem játszmázik, nem tart több vasat a tűzben.

2016. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-osnak és 7-esnek külön köszönöm. Sejtettem, de hátha.
2016. ápr. 13. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül ennyire merre szívni a dolgot. Ha csak szórakozna veled, veletek nem hiszem hogy bevallotta volna. Nekem se tetszene a dolog, de egyszerre több emberrel ismerkedni CSAK ismerkedni még belefér. Ettől még lehetnek komolyak a szándékai, csak még nem tudja kivel lenne érdemes jobban össze ismerkedni, esetleg járni. De amíg nincs letisztázva a másik lánnyal való dolog, én nem csókolóznék vele, stb. Amíg senki nem jár senkivel addig nem lehet megcsalásról beszélni, legfeljebb ízléstelenségről.
2016. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nah Köszönöm 9es azt hittem egyedül vagyok ezzel az állásponttal. Emlékszem egy kérdésre itt amikor a csaj azon töprengett h gáz-e ha elmegy egy másik sráccal is ismerkedni úgy h már randizgatott előtte és egész más volt a közvélemény!
2016. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!