Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két lánnyal randizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két lánnyal randizgat párhuzamosan, az megcsalásnak számít? L

Figyelt kérdés

Bevallotta, hogy néhányszor már találkozott egy lánnyal, de velem is szeretne. Egy ideje már ismerem, nagyon kedvelem, nem az álompasim, de bejön külsőre, a dumája és a belsője még inkább. Elhívott valahova. Ha ennek tudatában elmegyek, akkor én szabotálom a kialakulóban lévő kapcsolatát? Nem akarom, hogy én legyek az, aki mástól elcsábítja vagy akármi. Rosszul döntök, ha igent mondok a találkozóra?

Tartsam vele testileg a távolságot, ha mégis elmennék a találkozóra, mármint ne engedjem, hogy megcsókoljon stb.?


2016. ápr. 13. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mármint egyszerre akar továbbra is találkozni mindkettötökkel?? AZért az kicsit meredek lenne nekem. Mármint, úgy érezném, hogy egyikünket sem akar igazán, és nem bírja eldönteni, melyik a "jobb rossz" vagy mi...

Ha úgy mondta el, hogy lezárta már, akkor az más azért...vagyis azt én személy szeint elnéztem, mert velem is így volt. Nem mondom, hogy ugráltam örömömben, de nem tartottam olyan nagy dolognak.

2016. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!