Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sok éve házasságban élők! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve házasságban élők! Van szeretőtök?

Figyelt kérdés
Akinek van, mióta tart? A párotok tud róla?

2016. ápr. 22. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincs...van par ismerosom, akinek van. Vhol tudja a parja, vhol nem.
2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És elítélitek azt akinek van?
2016. ápr. 22. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
A feleségemnek volt. Jobb az ilyeneket megbeszélni és akkor nyugodtan lehet szórakozni mint titokban, mert a házastársak gyakran kiszámíthatatlanok. Mint én is.
2016. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem latok bele senkinek a kapcsolataba. Alapbol azt mondanam, h persze, elitelem, m ha vmi nem mukodik, akkor minek egyutt maradni.

Ahol tudja az asszony, ott belement abba, h ad idot a ferjenek, h eldontse, mit akar, m szereti a ferjet es nem akarja felrugni a hazassagot. Az o dontesuk.

Azt elitelem, ahol titokban megy a jatek, m szerintem meg kell adni a lehetoseget a parnak, h eldontse, h mit akar.

2016. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%
Még nincs, de szeretnék! nem fog tudni róla mert nem értené meg, de egyszerűen más dolgokat, másképpen szeretünk, miközben teljesen jól megvagyunk. Mondjuk ha neki lenne, egyszerűen nem szeretném tudni, szerintem kár borítani egy amúgy jól működő kapcsolatott, hirtelen őszínteségi rohammal.
2016. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Van

Nem

2016. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Mióta éltek együtt a pároddal? Mi a probléma? Te melyik fél vagy?
2016. ápr. 22. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Néha előfordul.Volt hogy pár hétig,volt hogy hónapokig.Általában nem tudja,csak gyanítja.
2016. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem,de szerintem lesz...
2016. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!