Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal barátnőm?

Figyelt kérdés

Találtam egy óvszert a táskájában.

Vagy csak készül rá?


2016. márc. 23. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak veled akarja kipróbálni. De ha a legközelebbinél nem látod az óvszert, akkor megcsal.
2016. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezd meg tőle ,hogy az mièrt van nála.
2016. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Meg sem merem kérdezni, hogy mit kerestél a táskájában?

Ti is használtok óvszert? Ugyanilyen márkát és méretet?

Ki szokta megvenni? Ha vesztek, akkor milyen mennyiségben?

A gyanúd jogos, mert állandóan csak akkor szokott egy Nő óvszert hordani magával, ha alkalmi kapcsolatai vannak, és ez árulkodó jel.

Ha bevállalod azt, hogy veszekedés lesz belőle(mert kutattál a táskájában), akkor leülnék vele szemben és rákérdeznék, hogy miért tartja a táskájában.

38F

2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy is használtok óvszert, akkor nem feltétlenül gyanús.

Ha amúgy nem használtok sosem, akkor felettébb gyanús.


Ha gyanúsnak ítéled, akkor kérdezd meg MOST. Ne hagyd, hogy ilyen kétségek mérgezzék a kapcsolatot. Ha gond van, ha valaki más van a képben, akkor derüljön ki most.

2016. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ti használtatok először ? Lehet, hogy benntmaradt azokból az időkből. Amúgy mit kerestél a táskájában ? 29/f
2016. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Jaj emlékszem, amikor nekem erre ment rá egy kapcsolatom. Mert az aktuális nagy Ő, talált egy óvszert a táskámban.

Nos, megvallom azért volt nálam, mert a csajokkal játszottunk, igyunk, pörgessünk, röhögjünk és ott volt feladat a húzz erotikusan óvszert egy banánra. Mivel kettőt nyomtak a kezembe, egyet a táskámba dobtam, már sok volt a tequila. Na lett hacacáré, a pasi repült is, mert nem kérdezett, gyanúsítgatott. Majd megkérdezte a barátnőimet, hogy ez igaz-e? Kalap-kabát barátom.

A másik, én nő vagyok és szoktam önkielégíteni, tuti perverz is vagyok mert van, hogy nem erre kifejlesztett segédeszközt használok.... banán, uborka és társai, akkor is ha kapcsolatom van, mert szeretem és pötty. Nos, szívesebben húzok óvszert a banánra, minthogy belém szaftosodjon.

Milliónyi belém tört a fél krinolin eset lenne egy egyszerű óvszerrel megoldható...

Kérdezd meg, ne gyanúsítgass, annál szerintem nincs megalázóbb.

2016. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: jót nevettem, király csajnak tűnsz.


>Kérdezd meg, ne gyanúsítgass


Ennyi, ilyen egyszerű. Ezért is olyan furcsa, hogy miért bukik el ezen szánalmasan az emberek nagy része.

2016. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha ilyen idétlen vagy, hogy a gyakorin másokat kérdezel meg erről, akkor meg is érdemled.


Őt kérdezd. Ez a három mondat, amit a bevezető kérdésben leírtál pont jó lesz. Rövid, tömör, egyszerű.

2016. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megcsal-e. Amint az előzők írták akár önkielégítésre is használhatja. Nekem volt egy gumis esetem. Az akkori mennyasszonyommal elhasználtunk egy gumit és egy másik még maradt. Gondoltam, hogy majd jó lesz amikor legközelebb megyek hozzá és a szekrényébe tettem. Beszéltük is, hogy majd legközelebb ez kerül sorra. Amikor mentem hozzá egy másik alkalommal nem volt meg, azt mondta, hogy a barátnője és megkérte, hogy engedje, hogy a barátjával legyen a mennyasszonyom lakásán és állítólag akkor ők elhasználták a gumit. Az ember miért ne higgyen a mennyasszonyának? Ismertem a barátnője barátját is, nem gyanakodtam. Aztán egyszer szakitásra került a sor. Mikor mindenki tudta, hogy szétmentünk összefutok a pasival. Ekkor elnézést kért. Én nem értettem miért. Elmondta, hogy sajnálja, hogy akkor a menyasszonyommal lefeküdt de ő úgy tudta, hogy akkor már szakítottunk. Nem hibáztattam a pasit. A megcsalás viszont megvolt de az már nem változtatott a dolgokon.

Szóval beszélhetsz a barátnőddel de semmi nem garantálja, hogy ha már meg akart csalni akkor őszinte is lesz.

2020. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem lesz őszinte, ha futó kalandokba van... Max akkor, ha nem bánja, hogy elveszít.


Várj, hogy nála van-e legközelebb is.


Aztán, ha igen, akkor kérdezz rá hol van?


Ha nem tudja megmondani, vagy tagadjs hogy volt nála, akkor megcsal.

Ha akarsz szakítasz, ha nem akkor max legközelebb is találsz egy óvszert, amit megint eltüntet.

Őszinteséget csak a legritkább esetben várj, nagyon nem szoktak őszinték lenni a megcsalók. (tisztelet a kivételnek)

2020. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!