Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketsegbeesettlany kérdése:

Vajon megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves lány vagyok. A barátommal már 4 éve, hogy együtt vagyunk. Különböző az ízlésünk és a hobbink is, mégis jól megvagyunk. Az elmúlt fél- háromnegyed évben sokszor került szóba, hogy mi lesz később. Hogy hány év múlva költözünk össze vagy hogy hány gyereket is akarunk. A párom nem az a romantikus ember, aki állandóan kifejezné az érzéseit, mégis olykor tud romantikus is lenni. Az elmúlt pár hónapban sokat veszekedtünk. Állandóan a facebookját nézi, ezért is felmerült bennem, hogy talán másoknak írogat és megcsalhat. De megmutatta és nem volt benne semmi félreérthető dolog. Viszont mostanában már kevésbé keresi a társaságomat. Kevesebbet hív. Amikor mindezt felvetem neki, akkor azt mondja, hogy nincs semmi baja, csupán fáradt. Hangulata állandóan változik. Hol kedves és aranyos, máskor meg alig beszél.

Már annyira zavart az elmúlt időben a viselkedése,hogy javasoltam, hogy inkább szakítsunk, de ő szinte könyörögve kérte, hogy ne dobjam ki őt, mert szeret.

Mégis egyre jobban azt érzem, hogy valakivel jóba van és megcsal.

Kérlek válaszoljatok, hogy ti hogyan látjátok ezt az egészet, mert én lassan kezdek becsavarodni. Nem tudom, hogy a legrosszabbat kezdjem sejteni vagy szimplán valami más gond lehet. Válaszotokat előre is köszönöm



2014. febr. 5. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
most attól, h van egy rosszabb periódus, már biztos megcsal?
2014. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyi valóságalapja van annak, ha akár megnyugtatni próbálunk, akár paráztatni h tényleg megcsal?


Mi ezt rohadtul nem tudhatjuk.

2014. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy elkezdett tőled eltávolodni.

Tudod amikor tényleg komolyra fordul a dolog (közös élet, házasság, gyerek) az ember elkezd másképp gondolkodni, nem tudom elmondani jól: alapvetően újragondolja az életét, és egyből kiderül ilyenkor, hogy ebben neked milyen szereped van.

Az én exem nem ment át ezen a szűrőn 13 éve, de pl: a másik barátnőm most a feleségem.


Ha meg is csal (bár ez erősen kérdőjeles) az ennek lesz a tünete. Ahogy tovább kéne lépni, gyanitom elfogyott a "szufla" benne ebben a kapcsolatban. Ne legyen igazam, de szerintem erről van szó.

2014. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátomnak nem egy hónapban van ilyen pillanata, hanem már kb 2 hónapja tart folyamatosan!! Nem megnyugtatást várok, hanem véleményt, hogy mások hogy látják. Vagy valakinek van-e hasonló élménye
2014. febr. 5. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem érted h az itteni vélemények minden alapot nélkülöznek?
2014. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ennek csak te tudnál utána járni és kideríteni, tudom hogy mocskos dolog meg nem is illik, de én meg nézném a telefonját néha néha titokban hogy van e benne bármi félre értendő esetleg, vagy kérdezgetném rafináltam más lányokról vagy a vágyairól esetleg közös ismerősöket hogy ők észre vesznek e valami változást rajta, mert ha van valami akkor azt a külső szemlélők hamar kiszúrhatják. Én 25 vagyok nekem az a tapasztalatom, hogy ha azt hiszed hogy megcsalnak, akkor az azért van mert meg is csalnak, és ha kicsit megerőlteted magad biztos be fog ugrani valaki, akivel ezt meg tehette. sztem ok nélkül biztos nem gondolnál ilyenre. de ez csak az én véleményem, vagy kérdezz rá konkrétan, sztem tudni fogod ha hazudik. ha nagyon elkezdene terelni, meg téged elő venni akkor biztos lehetsz benne hogy megcsal.
2014. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!