Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők/férfiak! Neketek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak! Neketek mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nemeteket és korotokat is írjátok légyszi!

2016. febr. 1. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, amivel egy harmadik felet a kettőnk intim kapcsolatába ha csak egy pillanatra is, de beenged.

Pl. ha félreérthetően flörtöl más nővel, bátorítja a flörtre, még ha nem is csalna meg vele tettlegesen (nem az ártatlan kollegiális viccelődésre, vagy mások bókjának elfogadására gondolok, ez egy szintig abszolút normális).

Vagy mondjuk egy hosszabb ölelés, ami többet sejtethet, mint ami.

Vagy mondjuk a velem való problémákat egy másik nővel beszéli át rendszeresen, súlyosbító tényező, ha a nő még akar is tőle valamit.

Az egy ágyban alvás "barátilag", a szexuális jellegű üzenetváltások, csók, maga az aktus meg még inkább egyértelmű, azt hiszem.

Nem mind ugyanolyan súlyú tett, ez igaz, de mind aláássa egy kapcsolat alapjait, szerintem.

Szerencsére ezekről csak elméleti szinten van véleményem, a férjem hasonló nézeteket vall hozzám.

27/N

2016. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha másokkal ismerkedik, azért, hogy na vajon mi lesz belőle....úgy találkozik más nővel, hogy szándékai vannak. Szexchat, udvarlás. Ilyen volt az exem, tizenévig csinálta.

Az új párom soha nem tenne ilyet, de ő szokott poénból viccelődni csajokkal, hogy csinos vagy, meg ilyenek, de ez engem soha nem zavar, mert Ő alapból rendkívül humoros, egész más a habitusa. Neki csak én vagyok, a hátam mögött semmit sem tenne (ha valakit megdicsér, azt elmeséli), szóval nálunk a határ pont egyforma.

2016. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Mentek a zöldkezek!
2016. febr. 1. 19:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Csók, szex számít nálam annak. Az más kérdés, hogy nem viselném el az incselkedést, határon túlmenő flörtöt sem.


26N

2016. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!