Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak vennéd ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennéd ha a vőlegényed szerelmet vallana egy nőnek?

Figyelt kérdés
Elvileg testileg nem történt semmi.
2016. jan. 12. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én a nő helyében tuti szakítanék...

ha a barátnőm szerelmet vallana másnak azt jelentené, hogy vele akar lenni, inkább hagynám legyen vele boldog...


22F

2016. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
A lelki megcsalás is megcsalás.
2016. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elhagyásnak venném.
2016. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megcsalásnak nem venném, de szembenéznék vele, hogy kettőnk kapcsolatának vége, (aminek ez a szerelmi vallomás nem az oka, hanem valójában már a következménye) és akárhogy fájna, annak örülnék, hogy ez legalább a házasságkötés előtt derült ki.


A vőlegényemtől meg igyekeznék indulatok, gyűlölködés, hiszti, számonkérés, vádaskodás, drámázás, érzelmi játszmák stb. nélkül, és az emberi méltóságomat megőrizve elbúcsúzni, és feldolgozni, hogy eddig tartott a közös életünk.

2016. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Talán még nehezebb feldolgozni,mint ha lefekszik valakivel, érzelemmentesen.

Egyik sem fér bele,pláne,hogy már nem is csak a pasid,hanem az a férfi,aki megkérte a kezed,arra kért,hogy válj az élete részévé.

Férjként is ugyanezt tenné. Tudom, könnyű kívülállóként tanácsokat osztogatni,de ha jót akarsz magadnak,NE kösd össze az életed ezzel az emberrel.

2016. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem megcsalás, de szakító ok!
2016. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem én vagyok az a nő, akkor ez szakító ok!
2016. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem venném megcsalásnak, de innentől kezdve mi értelme, hogy összeházasodjunk, vagy hogy egyáltalán együtt legyünk?
2016. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha a nő elnézi ezt a pasinak és mégis összeházasodnak abból sok jó nem lesz már, ugye? :(
2016. jan. 12. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!