Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők/férfiak! Neketek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak! Neketek mi számít már megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nemeteket és korotokat is írjátok légyszi!

2016. febr. 1. 17:07
1 2
 1/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Egy csòk is. Nem tudnàm tovàbb folytatni.
2016. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Már a flört is határeset a camsex már szakító ok lenne.

Emellett minden ennél komolyabb is gondolok itt a csókra pettingre stb.

2016. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

20/l

2-es

2016. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy bók vagy kétértelmű vicc a kollégákkal belefér.


Csók, érintés (mármint a barátságos vállsimítás vagy kézfogáson, esetleg baráti arcrauszin túl), szóbeli vagy fizikai "izgatás", ígérgetés, célzások, szex, orál, anál stb. stb. stb. nem fér bele.

2016. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Titusztitusz ***** válasza:
53%
A konkrét szex...Legalábbis az én esetemben...A nejem esetében már az is, ha csak kedvesen beszélgetne valami ismerős, vagy ismeretlen ürgével...(Férfi/47)
2016. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi megcsalás is az már. Amikor velem szexel, de másra gondol közben. Csók meg egyenesen megcsalás.
2016. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szex. Nem mondom, hogy ennél kevesebb nem lenne probléma, de azt a helyzetet még érdemesnek tartanám megbeszélni, folytatni a kapcsolatot. Szexnél mondhatna a másik, amit akar, pakolnék. (Nem mondom, hogy nem kérdezném meg, miért tette, mert természetesen érdekelne a miért, az is, hogy ő mennyiben tartana engem felelősnek azért, hogy tönkrement a kapcsolat, de így is úgy is lelépnék, az egész biztos.)
2016. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Flört, szexchat már nálam is. Ennél több meg pláne.
2016. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan találkozgatások,titkos üzik,simogatás,csókolózás,szex.Most lettem megcsalva igy kezdték és a végén rájöttem miről is van szó/N
2016. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, amit valaki mással csinál, pedig egy tartós kapcsolaton belül kellene maradnia- akár olyan szavak, kifejezések, beszédstílus is már, bókok, kedveskedés, kitüntetett figyelem, a társaságának keresése, randik, meghívások, kettesben töltött programok, félreérthető, érzéki érintések (arc simogatása, derék átkarolása, illetve deréktól lefelé bármely testrész szándékos érintése), bizonyos érzések (nem szexuális kíváncsiságra gondolok, hanem inkább intimebb, mélyebb érzések, szerelem, vonzalom, kötődés), és persze, a testiség bármely formája, csók, orál, szex.


Nagyjából súlyossági sorrendben soroltam őket. Nem minden esetben fognám a sátorfám, természetesen, de attól még megcsalásnak értéklném ezek bármelyikét.


23/n

2016. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!