Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Mikor és miért csalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor és miért csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel :D

2015. dec. 14. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Te is lány vagy kérdező ! mondd el te! :D
2015. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Soha és semniért. Aki szereti a párját és boldog vele az nem csalja meg.
2015. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
#2 Így van így kellene mindenkinek!!!!
2015. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én soha nem csaltam meg senkit és nem is fogok. Aljas dolo.

Ha nem működik a kapcsolatban valami,meg kell oldani,ha ez sem megy akkor szakítani kell!

A megcsalásnak lehet oka,de mentség nincs rá szemét dolog.

N/23

2015. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Régen volt olyan, hogy megcsaltam az aktuális partnerem. Valójában szakítani akartam, csak gyáva voltam hozzá, ezért választottam ezt a semmire se jó megoldást.

Azóta megtanultam, hogy ha egy kapcsolatban nem érzem jól magam, akkor két lehetőség van (ebben a sorrendben): 1. megpróbálni megjavítani 2. ha nem megy, akkor szakítani

A megcsalás nem old meg semmit, csak tovább bonyolítja a helyzetet.

2015. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Osztálytársam anno azért csalta meg a barátját, mert akkoriban sokat veszekedtek és a lány találkozott egy olyan sráccal, aki jól nézett ki és jó fej is volt, aztán gondolom vele próbálta vigasztalni magát.
2015. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

#4 Dejó lenne minden lány ilyen lenne :))

#5 egy tahó, gerinctelen!!! :)

2015. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
77%

Semmikor. Ha màr nem érzem azt,amit kellene,vagy megoldhatatlan gondok vannak,akkor elé àllok és megmondom,hogy mi a helyzet.

Valamikor szerettem azt az embert és ez a minimum.

Ès aztàn mehetek Isten hìrével akihez akarok,de ennyivel tartozom neki és azt hiszem,magamnak is.

2015. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetes: miért tahó, gerinctelen az, aki fiatalon csinál hülyeséget aztán tanul belőle? Te meg ítélkezel itt, más szemében a szálkát meglátod, a tiédben észre veszed a gerendát?
2015. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szakítás kapujában voltam. Másnap reggel megmondtam neki, hogy szakítsunk.

Valójában sosem volt olyan a kapcsolatunk amiért ki kellett volna állnom. A jelenlegi páromat sosem csalnám meg.

26/N

2015. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!