Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Miért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Gusztustalan amit műveltek.

Elég sokat járok bulikba, így rengeteg emberre beszélgetek. Hallom, látom, hogy mi megy. Napról napra újabb pasi a bugyitokban, majd megy az álszenteskedés. Az én barátnőm sem volt különb, az utolsó pillanatig hazudozott. Mire jó ez?


2015. okt. 14. 00:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Eloszor is te sertett teliver ne altalanosits. Azok a nok akik megcsaljak a parjukat azert teszik mert;

1) Hutlen kaland vagyo piccsak

2) Nem figyelt rajuk a parjuk

3) Nem ugy bantak veluk ahogy azt elvartak volna

4) Nem boldogok de nem mernek szakitani meg nincs tarcsi pasi

18/L

2015. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert nincs lelkünk.

Ezt akartad hallani, nem?

2015. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Mert jó dolog megalázni a pasikat.
2015. okt. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
A buliban nincs ott a lányok 100%a, sőt elárulnám az 50%uk sincs ott, tehát nyugodtan be lehet fejezni az általánosítást. Ja hogy te csak a party macák között keresgélsz és nem kell a rendes lány aki kirándulni jár meg könyvtárba hétvégenként? Na, az már a te bajod.
2015. okt. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy szerencsétlen, hogy nem tudod megtartani! Erre nem is gondoltál? Nem kel a másikat okolni! Szánalmas vagy! 19L
2015. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert a Sátán lakik üres porhüvelyeinkben.

És ez igaz mind a 3,5 milliárd nőre.

Az ördög ezért nem alszik!

#facepalm

2015. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Pasik! Miért csaljatok meg a parotokat?
2015. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mert erre van kereslet.
2015. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben csalnám meg ha nem tudna kielégíteni ( és emellett nem is érdekelné a dolog hogy nekem jó legyen).
2015. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 nikaa.q válasza:
Egyetértek az előző hozzászólásokkal, hogy nem kell általánosìtani. Tudod vannak kivételek, akik nem csalják meg a párjukat, bármennyire is hihetetlen igen vannak, csak ezeket szarjátok le ti férfiak a leginkább! (Tisztelet a kivételnek hozzáteszem) Mert a férfiak 80%ának a bomba jó csaj kell, akinek legyen tökéletes teste persze azt nem nézitek hogy agya nincs. Mivel jó a teste kelendő. Az ilyen nők képtelenek egy férfi mellett maradni, elvannak telve magukkal! Érdemes elgondolkozni, hogy érdemesebb lenne olyan nőt választani, akinek nincs bomba teste, mégis tökéletes szìve van! És ez 100x többet ér! Én sem vagyok tökéletes testalkatú nő, de mégis másfél éve van párom és egyetlen férfira se néztem rá ezalatt az idő alatt és ezek után sem fogok! Ja és a párom is olyan volt, mielőtt összejött velem, hogy bomba női voltak, meg csak olyanokkal állt szóba, és megcsalta mindegyik! Ezután összejött velem, láttam én, hogy nem tetszettem neki annyira nagyon, hiszen nem vagyok bomba nő, mégis nem is kellett sok idő már büszkén vonult végig velem bárhol és mondogatta boldog boldogtalannak, hogy az ő barátnője vagyok! Elfogadta a testem úgy ahogy van! Ezen kellene jó néhány pasinak elgondolkozni, hogy a jó test mögött nincs semmi más! Szóval remélem ezek után kicsit átértékelődnek benned a dolgok, hogy vannak igenis normális lányok! ;)
2015. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!