Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaljátok meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés
fiúk és lányok válasza is érdekelne, nem ítélkezem senki felett, pusztán az okokra vagyok kíváncsi, mi a leggyakoribb oka a megcsalásnak

2013. nov. 15. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert r_banc vagyok.


20/L

2013. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valamiből meg kell élni..


így 20 000 ft egy anál

15 000 a sima szeksz

10 000 a sz opás

7000 a kiverés..

hajba élvezés,lábfétis +felár..


na most ezt leszámítva nem csalom meg.

2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó drágán dolgozol:D:D
2013. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A napi italozássemmi kedvesség,semmi bók..meg mikor az italt látom elmegy a kedvem az élettõl is.Megcsaltam,de hét hónapig szeretve,tisztelve,biztonságban éreztem magam.Ö is tudta igért mindent de semmi sem lett igaz!Naiv voltam hogy visszajöttem ho zzá.
2013. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ritkán látjuk egymást, nagyon az igényeim, és van egy férfi a múltamból akinek nem tudok és nem is akarok nemet mondani egyelőre. De az csak szex.

Nyilván ribi vagyok a legtöbbek szerint, de legkevésbé sem érdekel a véleménye senkinek.


28N

2013. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért mert szeret engem is.
2013. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 évesen csaltam meg az egyik exem. Több dolog is közrejátszott.


A kezdeti lángolás után nem nagyon törődött velem


Készpénznek vett, hogy én úgyis oda meg vissza vagyok érte, és nem hagynám el, nem csalnám meg semmi pénzért...


Úgyhogy amikor egyszer összefutottunk az exemmel és dumáltunk, többször is megcsókolt én pedig viszonoztam.


Ekkor aztán rájöttem hogy nem érzek szerelmet a párom iránt, ha erre képes voltam. Elmondtam neki mindent. Szakítani akartam.


Ekkor megijedt, könyörgött, hogy maradjak vele, és próbáljuk meg, és újra elkezdett foglalkozni velem, nem csak a haverjain járt az esze.


Végül több ok miatt elhagytam 10 hónap után. Jól döntöttem. Azóta már Megtaláltam a boldogságot a férjem oldalán.


És nem kell elviselnem a pofozkodását, a megalázásait és hogy mással megy ágyba az exem.


27/N

2013. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az oszinte valaszokat mindenkinek:)
2013. nov. 16. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!