Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolatban élőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élőktől kérdezem hogy ti csaltátok már meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Ebben a csókot és a sexet értem, ha igen miért tettétek és bánjátok?
2015. dec. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan régen lett vége egy ilyen kapcsolatomnak.

Nem csaltam meg, eszembe se jutott.

2015. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg soha és nem is szándékszom. Hülye volnék eldobni életem fogását azért mert talán jobb akad a horogra közelebb. Lassan 4 éve együtt vagyunk.
2015. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lassan 8 éve vagyunk együtt és mindig távkapcsolat volt.
2015. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem csaltam meg sose.
2015. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem nem csalnám meg. És miért csaltad meg? Bánod a dolgot, vagy nem, ez nem egyértelmű
2015. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csalnám meg... Én attól tartok hogy egyszer ő csal meg engem :/ nem tudunk annyit találkozni mint szeretnénk és félek hogy azt az időt mással fogja pótolni
2015. dec. 9. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem tenném.

Most kismamiként várjuk haza apát(külföldi munka) , itthon marad mostmár velünk.

Sajnos a kapcsolatunkban azért volt hullámvölgy, mert féltékeny voltam én is, hogy biztosan talál mást ott.

Bízz benne, ne kételkedj, ha ugyanúgy szeret, ahogy Te őt, akkor ezzel fogsz mindent elrontani!

Kitartást Nektek!!!

2015. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!