Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlen férfiak, miért csaltáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen férfiak, miért csaltátok meg a párotok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenre. Nem érdekel a brit tudósok megállapítása, hús-vér férfiak tapasztalaira vagyok kíváncsi. Miért tetted, mi lett a következménye, tennéd-e megint? kort is köszi :)

2014. aug. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

mert engem is megcsalt előtte 6 alkalommal is..

18/f

2014. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert találtam olyan lányt, akivel kiélhettem a vágyaimat, amit a párom nem adott meg nekem (ő elítélte, mikor elmondtam neki).
2014. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy 18 éves kis sz.arrágó p.öcs voltam, aki csak a farka után ment.

Összejöttem egy lánnyal. Távkapcsolat volt. Szerelmesek voltunk egymásba. Két hónapig nem találkoztunk. Közben találkoztam az exemmel és megtörtént a dolog.

Nem mertem elmondani a barátnőmnek, borzasztóan szerettem. És ő is engem. De aztán szakított velem e-mailben, mert 18 évesen egy 600 kilométeres távkapcsolat nem volt megoldható. Akkor aztán kitálaltam neki.

Ennek már négy éve. Évi háromszor kb írok neki, hogy mi a helyzet, hogy van, hogy vagyok... de nem igazán akar velem beszélni.


Hogy mi erről a véleményem? Másfél évig a dolog után nőre sem néztem. Nagyon rosszul éreztem magam. Néha még a mai nap is keresem a megoldást, hogy mi az, amivel elérhetném, hogy megbocsásson. Nem magam miatt, azt akarom, hogy ő felejtse el az egészet. Hihetetlenül szeretem azt a lányt(nem szerelemmel már) és nem tudom felfogni, hogy hogy lehettem ilyen tuskó, hogy elveszítsem.

De néha kicsit megnyugszom.. 18 éves voltam, akkoriban kóstoltam bele a szexuális életbe.. azóta nagyon megváltoztam, soha mégcsak nem is hazudok embernek.


Lényegtelen, mai napig szokott bűntudatom lenni miatta...


22f

2014. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy unalmas pitsa. Kell az izagalom mert besokalnék. Szerencsére van után/helyett pótlás rendesen.
2014. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
ittam, punci hiányom olt ba$ztam
2014. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem érdemelte meg hogy hűséges legyek... Átbaszott, átbasztam....
2014. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon jó a kaja, akkor nem megyek vendéglőbe.........

Nem csaltam meg a párom..........

JÓ A KAJA OTTHON!!!!

2014. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

mert egy jó dugást egy jó nővel sose hagynék ki.

felpezsdíti az energiákat,életerőt ad egy új nővel való kúrás,és ez az újra megtalált életerő a kapcsolatot is feldobja kicsit a megszokásból.

2014. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

az esküvő reggelén is még sikerült.

sok párom volt eddig, az összeset én dobtam, mert meguntam őket.

mindegyiket csaltam, munkahelyen, edzőteremben, szórakozóhelyen, bárhol ahol tudtam.

volt hogy egyszerre kettő is volt.

na mindegy, gondolom ennyi elég is volt.

és igen, az izgalom a legfontosabb.

2014. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi gerinctelen "ember" van itt. Jóég :'D
2015. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!