Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki kikezdene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kikezdene a legjobb barátja feleségével, vagy viszonyt is folytatna vele? Milyen esetben tennétek ilyet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyet tesz az nem barát. Legjobb barát párjával kezdeni? Kevés ennél undorítóbb tett van.
2015. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sok tabu van, de az egyik, ami megingathatatlan, hogy pajtás nőjére nem megyek rá. Volt nőjére sem.


Volt már próbálkozás, de ki tudtam tartani emellett. Az a nő már sehol, a legjobb barátom meg máig az.

2015. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem kikezdett a férjem barátja.

Hogy őszinte legyek, sokkolt.

2015. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdés feloldhatatlan ellentmondást tartalmaz. A legjobb barát feleségével soha! Ha mégis, akkor nem barát.
2015. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
apám megtette a nővel hülyének nézték anyámat és persze a legjobb barátot is. A végén elvette és közbe elváltak stb.. de szerintem mai napig azért van lelkiismeretfurdalásuk és össze vissza hazudoztak mindenkinek hogy nem ott ismerték meg egy mást és nem úgy.. förtelmesek ja és minket próbáltak hülyének nézni a nővéremmel
2015. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Én három éven át voltam benne egy ilyenben, általában az ő lakásukon csináltuk. Végül úgy buktam le, hogy a haverom egyszer meglátta rajtam a saját cipőjét (sötét volt az előszobában, és összekevertem a cipőket). Azóta nem vagyunk barátok. De a nejét azóta is kúrom. Irdatlan jó bige, buci nagy csöcsingókkal.
2015. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, ha már 3 éven át tartott és még most is tart akkor a barátodéknál nagy gondok lehetnek. Miért nem vagy együtt te a nővel ha ennyire nem tudsz tőle elszakadni?
2015. okt. 29. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
A megoldás hogy elöször is össze kell veszni a legjobb barattal. Akkor már egy volt barat none aminek semmi közé hozzà tehát a keresletet talakozik akinàlattal és szabad nem szabad baleset tortenik
2015. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én mással sem csalnám meg a párom, nem hogy a legjobb barátjával. Teljesen elvetélt ötlet.
2015. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen esetben tennék ilyet? SOHA. Nem csak a barátom feleségével, egyetlen kapcsolatban lévő nővel sem kezdenék.


Megcsalni, becsapni, megalázni a párunkat, akinek hűséget fogadtunk, az egyik legaljasabb, legszmetebb, leggusztustalanabb dolog a világon. Hasonló kategória harmadik félként ebben részt venni.

2018. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!