Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Az életársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az életársam valószínű megcsal, a volt feleségével!

Figyelt kérdés

8 éve élünk együtt, az egész családom ellenezte ezt a kapcsolatot!

Hihetetlen de szeretem! Harcoljak érte , nincs erőm új életet kezdeni.



2015. aug. 23. 07:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.Ha szereted nehéz de megéri neked, hogy mással hencsereg?Én a kisujjamat nem mozdítanám ilyenért.Van aki megbecsül csak meg kell találni. 31F
2015. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod? Nem lehet, hogy csak a te tévképzeteidben?
2015. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megváltozott a viselkedése, éjszakai üzenetváltások, amit elkaptam! De eddig sem volt rossz a kapcsolatuk! De nem hagy nyugodni az hogy miért írt a volt feleség éjjel neki???
2015. aug. 23. 09:04
 4/14 anonim ***** válasza:

3 Bármiért írhat egyik ember a másiknak. Rosszul van stb.


Azért azt nem hiszem, hogy van olyan ostoba nő/férfi, aki csal, hogy az majd az orrod előtt éjszaka fog üzengetni egymásnak:DD

Legyél jóindulatú és tételezd fel, hogy egyik sem ilyen ostoba:DD

2015. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Egy kicsit alaposabban kellene ezt a helyzetet tanulmányozd. lehet, hogy igazad van, de akkor is fontos, hogy ezt a 3-ast ki Irányítja és azt a személyt hatástalanítani okosan. Pl. ha az exfeleség bolondítja a párodat, akkor annak pl. anyagi okai is lehetnek, amely jogilag egyáltalán nem veszélytelen, nézz utána az örökösödési ügyeknek.

Jobb lenne alkalmakkor kicsit megismerkedni az exfeleséggel, biztos nem lesz könnyű, de így lehet, hogy másik pasit is tudsz neki szerezni egy idő után.

2015. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
5 Basszus, hogy valaki egy fórumon, élő ember esetében örökösödéssel jöjjön, hát ez a nap csúúúúúúúúcspontja:xD
2015. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanakkor lefáraszthatod a párodat sok-sok közös programmal: sok kirándulással, rengeteg szexxel, jó kajákkal, közben te szinte mindig szexis vagy és huncut, így valószínűleg nem lesz energiája a másik nővel foglalkozni.
2015. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A volt feleség jól áll anyagilag, sőt!

Nem anyagi vonzat szerintem ami miatt ez lehet!

Nekem akkor is gyanús mert mi az hogy éjjel ír? Ha gondja van telefon is felhívhatja!

2015. aug. 23. 09:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre figyelem.
2015. aug. 23. 09:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Kitalálom: ti is úgy jöttetek össze, hogy a volt feleségét megcsalta veled.
2015. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!