Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom nagyjából fél éve vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyjából fél éve vált el.2 gyermeke van és most azon gondolkoznak a volt feleségével milyen beosztás szerint lenne a legjobb a gyerekeket elhoznia. Van bevált tippetek?

Figyelt kérdés
Szerencsére jó viszonyuk így igazából azért lenne fontos, hogy mindketten tudjanak akár hétvégi programot is szervezni.
2010. júl. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?? Attól függ kinek milyen elfoglaltságai vannak még hétvégén. Gyerekeknek van e vmi plusz program, stb, stb.
2010. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pénteken vigye el a gyerekeit az ex férj és szombat este vigye..ha ez lehetséges,persze.:)

De amúgy vasárnap is hazaviheti,vagy ha a feleség akar programot szervezni,akkor pénteken elviszitek magatokhoz a gyereket és szombat reggel vigyétek haza..és akkor szombat délután,vasárnap is ott van a feleség előtt a lehetőség:)

2010. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen számításba kell venni a programokat.MINDENKIÉT:D:D
2010. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én szüleim is elváltak, a bíróság kiírta, mikor találkozhat velünk apa. a válás ellenére nagyon jó a viszony a szüleim között, így soha nem foglalkoztak a beosztással. nem tudom milyen idősek a gyerekek, mi akkor már elég nagyok voltunk, én 12, tesóm 8 éves.


Nálunk úgy oldották meg, hogy mindig anyával voltunk, de apa jöhetett bármikor. Persze előtte mindig idecsörgött, hogy otthon vagytok, elmehetnék-e 20 percre megnézni őket? Vettem valamit a lányoknak, csak beadnám... elvinném őket 1 pizzára. Ha valami hosszabb programot, kirándulást, nyaralást tervezett apa mindig szólt előre, hogy mikor vinne el minket 1 napra, 2 hétre. Tizenévesen meg sokszor mi is elmentünk hozzá, ha úgy tartotta kedvünk. Persze egy telefon megcsaptunk előtte, mert nem egyedül lakott.

2010. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16:34 vagyok még


szerintem hülyeség a napos, hetes beosztás, aztán meg vitatkozni, ha nem tud értemenni a gyerekért. meg akár pihenne, játszana a gyerek, de ma "apa soros készülödjünk" egy idő után terhes is lehet a gyerek számára. gondolom az anyánál helyezte el a bíróság, tehát nekik is az én szüleimhez hasonló megoldás lenne megfelelő. ha kisebb a gyerek az anyuka megbeszélheti az apukával, hogy mikor tud vigyázni a gyerekre, mert ő akkor addig fodrász, kozmetikus stb.

2010. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Légyszi írj egy privit, szeretnék neked valamit leírni, a láthatással kapcsolatban. Köszi

2010. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. A gyerekek még kicsik, és ezért szeretnének tartani v.miféle rendszerességet, de ez sajnos sokszor nem kivitelezhető. Közbe szólnak a saját programok is, de a picik is betegeskednek néha. Ezért jó hallani kinek mik voltak a tapasztalatai, érdemes-e erőltetni a fix napokat.
2010. júl. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!