Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van, aki TÉNYLEG soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki TÉNYLEG soha nem csalta még meg a párját?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek ez velejárója egy kapcsolatnak az esetek nagy részében? Olyanok írjanak, akik legalább 3 éve kapcsolatban vannak / voltak!

2015. okt. 21. 10:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%
6 ev alatt meg nem, viszont nincs mire buszke legyek (szegyenkeznem sem kell miatta) mert nem rajtam mult:-)
2015. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg, 4 éve vagyunk együtt, pedig okom és lehetőségem is lett volna rá, de nem tettem meg. Lehet meg kellett volna, akkor jobb szeretne, de nem vagyok rá képes, nem vagyok szemét dög, amilyen a mai pasiknak kell :/
2015. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
31%

Én megcsaltam!

Tessék, lehet utálni.

:D

2015. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csaltam meg a férjem. 5,5 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok is. Amióta megismertem, nem volt mással semmi. Se szájra puszi, se csók, sem szex, sem érzelmek más iránt. Más férfiak számomra idegenek, ismerősök, barátok, vagy munkatársak. Ennél nem több.

Teljesen alap dolognak kellene lennie mindenkinél. Ha szeretek valakit akkor vele vagyok. Ha nem, vagy úgy érezzük nem megmenthető a kapcsolat, akkor lezárjuk, és utána megy mindenki azzal akivel akar, és azt csinál amit akar. Ez így tisztességes és korrekt.

De a megcsalás gerinctelen dolog, egyenlő a megalázással. Árulás: A másik szerelmének, bizalmának és a kapcsolatnak az elárulása, semmibe vétele. A tisztelet teljes hiánya.


Számomra szakító/válóok azonnal. Nem teszek különbséget 1 éjszaka, és hosszabb viszony között. Mindkét esetben részemről vége.

2015. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

27 éve vagyunk házasok, és soha nem csaltam meg.

52/F

2015. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 mikeXxX ***** válasza:
Légyszíves mutassa be valaki azt a 30 év körüli lányt nekem :-)
2015. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
2%

Nincs! Ilen nincs!

Én is megcsaltam!

Rohadt, perverz, disznó, férfi vagyok, mint a többi!

És szégyellem magam!

F/60

2015. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 hisztynka ***** válasza:
92%
Több mint 10 éve vagyunk házasok, de nem csaltam meg a férjem. Ennyi idő alatt, természetesen voltak nekünk is hullámvölgyek a házasságunkban, de hát kinek nem?? Annyi a lényeg, hogy mindketten hajlandóak legyetek a problémák megbeszélésére, mindketten a házasságunkat tartottuk a legfontosabbnak. A veszekedések után sikerült mindig megoldást találni, esetleg kompromisszumot kötni. 38N
2015. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
91%

Én nem csaltam még soha sem, nem is fogok..előző kapcsolatom 5 évig tartott, a mostani 7 éve tart és ahogy elnézem jó sokáig még tartani is fog..

Engem a megcsalós történetekben csak egy zavar h amíg az egyik megtartóztatja magát és hűséges vagy mondjuk úgy h "jó", addig a másik éli a kettős életet és ha kedve szottyan kilép, elhagyja a párját és nyilván semmi kesergés mert ott a másik 2-3-om..szegény elhagyott meg a padlóra kerül, valószínű sokáig nem lesz kapcsolata ha lesz egyáltalán (főként idősek esetében), mindez csak azért mert jó volt és bízott..szóval a hűtlen ember önző..ennyi..és az önzőséget nem lehet megbocsájtani..

Tipikus példa erre ami az egyik férfi ismerősünkkel megesett, h az asszony 30 év után elhagyta a szívbeteg beteg párját egy közel 20 évvel fiatalabb férfiért, akivel már össze is költözött..szegény flótás -aki amúgy a saját bevallása szerint hűséges volt- meg egyedül maradt. Állítólag jól megvoltak, lehet a tűz már kihunyt, de akkor sem érdemelte ezt... És persze kérdés, h neki 60 körül milyen esélyei vannak az újrakezdéshez..úgy h 30 éve nem randizgat, beteges és lelkileg padlón van..hát nem sok..egyetlen öröme h a lányával él és az unokákat pesztrálja..én erre mindig szomorúan gondolok.:(

És ez csak egy a sok közül, mert mennyi olyan történetet hallani ahol a drága férj 20 év és 3 gyerek után lelép egy 20 évessel..egyszerűen nem fair valakit ennyire a padlóra küldeni.

Akkor legyen inkább nyílt kapcsolat, az fair.. ha azonosak a lehetőségek akkor egy válás esetén könnyebb túllépni, új kapcsolatot találni..

Ja igen létezik abszolút hűség, csak akarni kell..vannak akik nem csak h hűségesek képesek lenni minden kényszer nélkül, de még a cölibátusra is rátudják magukat venni..példa rá Gandhi aki 4 gyerek után, mondván h megtette kötelességét a társadalom felé cölibátust vállalt, a felesége is..szóval lehet ezt így is, csak az önzőséget kell mellőzni..

2015. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Szèp estèt!Tetszett a válaszod!
2015. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!