Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek higgyek? Akit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? Akit szeretek távol él tőlem. Rossz dolgokat hallottam róla. Ő azt mondja mindenben őszinte volt. A rágalmazást nehéz megcáfolni, de ha nincsen bizalom akkor mire épülhet egy közös élet. Nekem nagyon sok mindent kellene érte feladnom.

Figyelt kérdés

2 hónapja keresett meg az interneten, az, aki nagyon régen az első udvarlóm volt. Pár hét után egy hétvégén rövid időkre, 3x is sikerült találkoznunk, szinte filmbe illőmódon. Ez a 3 nap bennem viharos érzelmeket váltott ki, és benne is. A 3. nap estéjén azt mondta nekem hogy : legyek a felesége. Ez meglepő és egyben csodás dolog volt. Azt mondta, hogy mi egyformák vagyunk, lelki társak. Hagyjam el a családomat, és menjek hozzá.

Tudom ez elitélendő, de bizonyára volt oka annak, hogy én egyáltalán felé fordultam. Rettenetesen sürgetett, hogy azonnal döntsek. Óriási volt a nyomás rajtam. Ott voltak a nagy gyerekeim ami hatalmas törés és fájdalom lett volna a számukra, és egy életet kellett volna felrugni. Ez tartott 1 hónapig. A családom el kezdett nyomozni, hogy ki is ez a férfi, hogy tehet egy családot tönkre stb. és különös dolgok jutottak a tudomásomra, pl. hogy már a feleségét ismegcsalta, aki elmondta, hogy nehéz vele élni, és hogy állandóan más és nás nőket visz az otthonába. Egy volt nője rám irt, hogy tudjam, egy hazug disznó, mert párhuzamosan széditi a nőket. Mindenkinek házasságot igér, nyilván nem tudom, hogy ez a nő milyen indulattal keresett meg. Én finoman próbáltam kérdezgetni, ill. konkrétan az eddigi életéről, de ő csak azt mondja, hogy nem élt kicsapongó életet és csak 2 komoly nő volt az életében az elmult 3 évben. És higyjem el az előző nője engem direkt becsap és az előző felesége pedig folyamatosan rágalmazza.

Hát tudom, igy leirva, - nem tudom miért is nem látom a "fától az erdőt", de ő csak a maga igazát mondja, és -mivel nagyon érző lelke van és nagy szive- még sir is. Igaz a szerelmünk alatt is sokszor könnyezett amikor arról volt szó, hogy nem birom tönkretenni a gyerekeimet egy ilyen önző lépéssel


Szóval, ki mit mond ! Én vagyok a nagyon hülye, vagy, hogyan lehetne kiugrasztani a szöget a zsákból?



2015. szept. 1. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szerelmes belém az elmult időben óránként küldi az sms-eket. És azt mondja senki nincs rajtam kivül az életében
2015. szept. 1. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát aki három találkozás után megkéri a kezed, azzal egészen biztosan komoly gond van. És tudod, aki ennyire "érzelmes", az nagyon aljas is tud lenni, ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő elképzelte...

Szóval szerintem kifogtál egy komoly személyiségzavarral rendelkező pasit.

2015. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azonnal dobnám a pasit

ez tök komolytalan

most elszédít és majd azt veszed észre h már egy másik nőnek hajtja a szelet

kell ez neked????

2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván muszáj meggyőző színésznek lennie ahhoz, hogy ilyen rettentően átlátszó dumákkal el tudja szédíteni a nőket. Kérlek ne mondd, hogy te tényleg ennyire naiv vagy! Valószínűleg pont a te típusodra hajt, két könnycseppel rávehet, hogy elhagyd a családod, egy darabig kedvére használjon, majd új vizekre evezzen. Mivel magyarázza, hogy a múltjában minden nő rágalmazza és ugyanazt állítja, amit veled is meg tett (házasságot ígér mindenkinek)? Gondolod ok nélkül utálják? Vagy minden elhagyott szerető arról álmodna, ha nem jön össze veled, akkor visszaszerezheti ezt a tökéletes férfipéldányt? 16 évesen még megértem, hogy kételyeid vannak, de ha nagy gyerekeid vannak, akkor ne csinálj már magadból bolondot, te tényleg.. Ha minden figyelmeztetés ellenére leállsz ezzel az alakkal, meg is érdemelsz mindent, ami történni fog veled. Hogy lehetne kiugrasztani a szöget a zsákból? Nyisd ki a szemed. Két elhagyott nő szava áll egymástól függetlenül a férfi szava ellen, aki egy hétvége alatt feleségül kér, és azt hazudja, amit hallani akarsz. Még szép, hogy nem vallja be, hogy halomra csalta az exeit.. ennyire azért senki sem sötét, hogy így akarjon udvarolni a kiszemelt nőnek. Bár mellesleg lehet, hogy nem hazudott.. 2 komoly nő. Csak azt nem mondta, velük párhuzamosan hány "komolytalan" volt az életében, akiket csak elszédített egy hétvége alatt, aztán elhagyott.
2015. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Komoly nem lehet ez a férfi, főleg ha óránként küld sms-t :)


Szédit, vagy pedig szimplán személyiségzavaros.

Vagy pedig ez a perverziója, hogy szétszakitson családokat.

2015. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy nárcisztikus gyökér a te "udvarlód"
2015. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd kérlek, a történet még akkor is túl szép lenne, ha nem volnának a családod által kiderített "zavaró körülmények".


"Azt mondta, hogy mi egyformák vagyunk, lelki társak."

Nnomost aki három nap után ezzel jön, az hazudik. Az ember valódi megismeréséhez annál jóval több kell, mint egy háromnapos lamúr. Ez így csak egy manipulatív pszichoblabla.


"Én vagyok a nagyon hülye, vagy, hogyan lehetne kiugrasztani a szöget a zsákból?"


Egyszerűen: mondj neki ellent. Azt nagyon nem bírják.

Pl. ha a házassággal jön, akkor válaszold azt, hogy két-három év múlva térjetek vissza a dologra, mert neked ez így nem megfelelő. És ehhez ragaszkodj!

Ha kiborul, vagy netán ugyanolyan gyorsan eltűnik, mint ahogy jött, akkor "bukta van".

2015. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TatyóKirály ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok a legtöbb előttem szólóval. 3 nap után házasságot emlegetni, ráadásul úgy, hogy azonnal dönts az vagy valami "prank", vagy kamu. Esetleg perverzió.

Az sem kizárt, hogy tényleg ez a két nő pont utálja és rágalmazza, de ez akkor is így túl gyors. Úgy is, hogy régről ismered.

2015. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért nem jöttetek össze akkor, amikor elsőre udvarolt? A gyerekeid otthagyása a távolság, a hozzáköltözés miatt kellene vagy kifejezetten azt kéri, hogy őket hagyd ott?
2015. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!