Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki magáról korábban soha el nem tudta képzelni, hogy meg fogja csalni a párját, mégis bekövetkezett?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Van ilyen. A pasi akivel vagyok, a szerelmem, nős ember. 22 év házasság alatt, soha nem gondolta volna, hogy ez történik vele és megcsalja az asszonyt. El sem tudta volna képzelni. Mégis megtörtént, a kapcsolatunk közel két éves.
2015. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, büszke lehetsz magadra!! Csak nős ember jött össze?! Marha sokat érhetsz....
2015. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem is volt jó, nem is igazán élveztem. Persze kedves volt meg minden, de nem is volt igazán jó az együttlét.

Nem tudom mi volt akkor velem, nem tudom mi hajtott..

talán az unalom?

Azt meg most már végképp nem tudom, miért kellett többször megismételni, mert nem az élvezet hajtott az biztos...

Néha ha belekezdesz valamibe, nincs vissza út...

Elszabadul a pokol, beleesel egy nagy fekete lyukba, ami húz lefele magába le a mélybe, és nem tudsz mit tenni ellene, járod a rossz utat, magad sem tudod miért.

Mert aki élvezetből tette, azt megértem.

Persze kiderült, és válás lett a vége...

Nem mindenki tud megbocsátani a másiknak. Főleg a férfiak nem tudják elviselni az ilyesmit valamiért...

Talán nagyon sérti az önérzetüket...

Kár volt.

2015. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!